Bundesliga nowe stroje Bayernu
twitter
Autor Łukasz Kowalski - 10 Maja 2020

Szefowie Bayernu nie upilnowali tajemnicy. Na jaw wyszły nowe koszulki drużyny Lewandowskiego (FOTO)

Bundesliga przygotowuje się do wznowienia rozgrywek. Pierwsze mecze mają zostać rozegrane już za tydzień, ale kluby powoli zaczynają się przygotowywać też do następnego sezonu. Właśnie wyciekły do sieci zdjęcia przedstawiające nowe koszulki Bayernu Monachium na sezon 2020/2021. kibice Bawarczyków mogą spać spokojnie. Obyło się bez kontrowersji.

Bundesliga jako jedna z pierwszych lig w Europie wznawia swoje rozgrywki, które zostały przerwane przez pandemię koronawirusa. Pierwsze mecze ligi niemieckiej mają się odbyć już 16 maja. Mimo wstrzymania sezonu kluby przygotowują się powoli już do następnego sezonu.

Bundesliga wznawia rozgrywki

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie, przed zawieszeniem rozgrywek znajdował się na pierwszym miejscu w tabeli. Polak do tego z dorobkiem 25 goli prowadzi w klasyfikacji strzelców. Zawodnicy z Bawarii swoje pierwsze spotkanie po wznowieniu rozgrywek zagrają w niedzielę 17 maja w berlinie z tamtejszym Unionem.

Jak podają media, Bayern przygotowuje się nie tylko do wznowienia obecnego sezonu, ale także już przygotowuje drużynę na następną kampanię. Według niemieckich i angielskich mediów Mistrzowie Niemiec są bliscy zakontraktowania Leroya Sane z Manchesteru City, a także Kaia Harvetza z Bayeru Leverkusen.

Wiadomo jak będą wyglądały stroje Bayernu na następny sezon

Bayern przygotował również już nowe koszulki na następny sezon. Początkowo premiera nowych trykotów miała mieć miejsce w maju tego roku, ale została opóźniona przez epidemię koronawirusa.

Jednak już teraz portal Footyheadlines.com opublikował zdjęcia strojów Bawarskiego zespołu, przygotowanych na sezon 2020/2021. Marka Adidas przygotowała dla Bayernu stroje w jego tradycyjnym czerwonym kolorze. Dopełnieniem będzie kolor biały, w którym będą trzy paski z boku stroju charakterystyczne dla niemieckiej marki, a także pasek przy szyi oraz loga sponsorów. Całość dopełnią czerwone spodenki i getry w tym samym kolorze.

Bayern Monachium stroje

Bayern Monachium stroje

Bayern Monachium stroje

Bayern Monachium stroje

Bayern Monachium stroje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News