Cristiano Ronaldo
Facebook Cristiano Ronaldo
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Kwietnia 2020

Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką

Cristiano Ronaldo po raz kolejny od czasu wybuchu pandemii koronawirusa znalazł się na ustach fanów futbolu na całym świecie. Tym razem Portugalczyk dopuścił się nieodpowiedzialnego zachowania i wziął udział w imprezie. Filmik pokazujący słynnego Portugalczyka bawiącego się w najlepsze oburzył kibiców.

Cristiano Ronaldo jest jednym z piłkarzy, którzy w ostatnim czasie postanowili przekazać znaczną sumę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Jeden z najlepszych piłkarzy świata nie do końca jednak chyba przejmuje się zagrożeniem, gdyż postanowił wziąć udział w zbiorowej zabawie.

Cristiano Ronaldo lekceważy zagrożenie epidemiczne

Gwiazdor Juventusu Turyn na starcie epidemii opuścił Włochy i udał się do rodzinnej Madery, by opiekować się swoją matką, która trafiła do szpitala z udarem mózgu. Od tamtego czasu słynny Portugalczyk zdążył zaangażować się w walkę z koronawirusem i przekazał ogromne pieniądze na pomoc szpitalom w swojej ojczyźnie. Zdążył również kilkukrotnie wzbudzić kontrowersję za sprawą swoich zachowań podczas przymusowej kwarantanny.

W mediach społecznościowych ukazały się między innymi zdjęcia Ronaldo korzystającego z uroków słonecznej Portugalii, za co skrytykował go były prezes Juventusu Giovanni Cobolli Gigli.

- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie. Na dodatek w towarzystwie innych ludzi - powiedział na antenie Radio Punto Nuovo.

Gwiazdor pojawił się na imprezie, w której wzięła udział też jego chora matka

Teraz na jaw wyszło, że Ronaldo nie ograniczył się tylko do spotkań w małym gronie ludzi, ale wziął też udział w sporej imprezie. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać, jak piłkarz w otoczeniu kilkunastu osób świętuje urodziny jednej z nich.

Kataloński dziennik “Sport” poinformował, że impreza odbyła się już po wybuchu pandemii. Zdaniem dziennikarzy w prywatnej restauracji zebrało się 18 osób, w tym matka piłkarza, która dopiero niedawno opuściła szpital. Film na swoim profilu w serwisie Instagram opublikowała siostrzenica Ronaldo, Elma Aveiro. Pod postem momentalnie pojawiła się lawina krytycznych komentarzy, zarzucających gwiazdorowi nieodpowiedzialność. Szybko jednak zostały one usunięte.

Źródło: "Sport"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News