Cristiano Ronaldo
Facebook Cristiano Ronaldo
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Kwietnia 2020

Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką

Cristiano Ronaldo po raz kolejny od czasu wybuchu pandemii koronawirusa znalazł się na ustach fanów futbolu na całym świecie. Tym razem Portugalczyk dopuścił się nieodpowiedzialnego zachowania i wziął udział w imprezie. Filmik pokazujący słynnego Portugalczyka bawiącego się w najlepsze oburzył kibiców.

Cristiano Ronaldo jest jednym z piłkarzy, którzy w ostatnim czasie postanowili przekazać znaczną sumę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Jeden z najlepszych piłkarzy świata nie do końca jednak chyba przejmuje się zagrożeniem, gdyż postanowił wziąć udział w zbiorowej zabawie.

Piotr Żyła zapuścił brodę, wziął gitarę i zaśpiewał znaną piosenkę. Prawdziwy hit internetu (WIDEO)Piotr Żyła zapuścił brodę, wziął gitarę i zaśpiewał znaną piosenkę. Prawdziwy hit internetu (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia


Cristiano Ronaldo lekceważy zagrożenie epidemiczne

Gwiazdor Juventusu Turyn na starcie epidemii opuścił Włochy i udał się do rodzinnej Madery, by opiekować się swoją matką, która trafiła do szpitala z udarem mózgu. Od tamtego czasu słynny Portugalczyk zdążył zaangażować się w walkę z koronawirusem i przekazał ogromne pieniądze na pomoc szpitalom w swojej ojczyźnie. Zdążył również kilkukrotnie wzbudzić kontrowersję za sprawą swoich zachowań podczas przymusowej kwarantanny.

W mediach społecznościowych ukazały się między innymi zdjęcia Ronaldo korzystającego z uroków słonecznej Portugalii, za co skrytykował go były prezes Juventusu Giovanni Cobolli Gigli.

- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie. Na dodatek w towarzystwie innych ludzi - powiedział na antenie Radio Punto Nuovo.

Tak mieszka Robert Lewandowski. Zdjęcia jego ogromnej posiadłości zwalają z nóg, można się zgubićTak mieszka Robert Lewandowski. Zdjęcia jego ogromnej posiadłości zwalają z nóg, można się zgubićCzytaj dalej


Gwiazdor pojawił się na imprezie, w której wzięła udział też jego chora matka

Teraz na jaw wyszło, że Ronaldo nie ograniczył się tylko do spotkań w małym gronie ludzi, ale wziął też udział w sporej imprezie. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać, jak piłkarz w otoczeniu kilkunastu osób świętuje urodziny jednej z nich.

Kataloński dziennik “Sport” poinformował, że impreza odbyła się już po wybuchu pandemii. Zdaniem dziennikarzy w prywatnej restauracji zebrało się 18 osób, w tym matka piłkarza, która dopiero niedawno opuściła szpital. Film na swoim profilu w serwisie Instagram opublikowała siostrzenica Ronaldo, Elma Aveiro. Pod postem momentalnie pojawiła się lawina krytycznych komentarzy, zarzucających gwiazdorowi nieodpowiedzialność. Szybko jednak zostały one usunięte.

Źródło: "Sport"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paryskie służby wykryły koronawirusa w ujęciach wody niezdatnej do picia. Wydano oświadczenie
  2. Policja przekazała najnowsze informacje. Kierowca busa nie przeżył wypadku, zmarł w szpitalu
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. TVP 2 mld zł dostanie już niebawem. Rząd specjalnie zadłużył się na ten cel

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News