Cristiano Ronaldo Higuain
Instagram - @cristiano
Autor Piotr Bernaciak - 27 Września 2019

Higuain ocenia przemianę Ronaldo. "Jest zupełnie innym człowiekiem, niż kiedyś"

Cristiano Ronaldo grał przed laty w Realu Madryt z Gonzalo Higuainem. Dziś obaj panowie znów występują razem, ale w barwach Juventusu. Argentyńczyk ocenił przemianę kolegi. Jego słowa bardzo zainteresowały fanów z całego świata.

Cristiano Ronaldo pamiętamy ze wspaniałych występów dla Manchesteru United i Realu Madryt, ale również z kilku efektownych spotkań w barwach Juventusu. Trudno odmówić Portugalczykowi wielkiej klasy, którą prezentuje regularnie również po transferze. Jego wyczyny doceniają nie tylko kibice oraz eksperci, ale również klubowi koledzy. Jeden z nich postanowił skomentować to, co po latach stało się z Cristiano Ronaldo, wspominając o zmianach w jego głowie.

Gonzalo Higuain przyznał wprost, że Ronaldo nie jest już tym zawodnikiem co kiedyś. Argentyńczyk zauważył przede wszystkim zmiany, jakie zaszły w głowie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Jak sam przyznał, teraz Portugalczyk jest jeszcze lepszy niż w przeszłości.

Cristiano Ronaldo przeszedł pewne zmiany

- Minęło wiele lat od momentu, gdy byliśmy razem w Realu. Teraz Ronaldo jest zupełnie innym człowiekiem, bardziej dojrzałym, założył rodzinę. Cieszę się, że znów mogę z nim grać - przyznał Gonzalo Higuain w jednym z wywiadów.

Długo wydawało się, że Argentyńczyk nie zostanie w Turynie, jednak Maurizio Sarri zadecydował, że chciałby dalej współpracować z doświadczonym napastnikiem. Korzysta na tym drużyna, jednak na dalszy plan odsunięty został Mario Mandżukić, w poprzednich sezonach ważna postać w Juventusie.

Cristiano Ronaldo wydoroślał

- W Juventusie będę grał jeszcze przynajmniej przez jeden sezon. Nie zamykam sobie drzwi do gry w River Plate - jest tam świetny trener i kilku piłkarzy, których dobrze znam. Na razie jednak skupiam się na teraźniejszości. Staram się cieszyć grą w lidze włoskiej - dodał Higuain.

Wiele osób zastanawiało się nad przyszłością Higuaina, który miał tego lata opuścić Włochy. Ostatecznie jednak stało się inaczej, czego sam piłkarz pewnie teraz nie żałuje. Nie ukrywał on, że chciałby kontynuować swoją współpracę z Maurizio Sarrim, bo bardzo ceni sobie dokonania tego szkoleniowca i szanuje go za wspólny czas w Chelsea.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News