F1
nph / Bratic via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East N
Autor Aleksy Kiełbasa - 2 Lipca 2020

Wiemy gdzie będzie można obejrzeć nowy sezon F1. I to w 4k

Wreszcie! Już w najbliższy weekend wystartuje Formuła 1. Dzięki temu znów będziemy mogli zachwycać się rywalizacją najszybszych bolidów świata. Zmagania ponownie pokaże Eleven Sports, ale nadawca ma dla swoich widzów niespodziankę.

Po długim okresie wyczekiwania, sezon 2020 Formuły 1 może w końcu wystartować. Najbardziej prestiżowa seria wyścigowa na świecie pojedzie najpierw na torze Red Bull Ring w Austrii. Pierwotnie zmagania miały rozpocząć się 15 marca, ale wszelkie plany do pokrzyżował koronawirus. Teraz pierwszy wyścig czeka nas już w najbliższą niedzielę 5 lipca.

Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie

Nie wiadomo kto lepiej przepracował dodatkowy czas, który zespołom dała pandemia. Każdy team miał okazję na wprowadzenie poprawek w swoich maszynach, ale nie było możliwości ich przetestowania. W związku z tym trudno przewidzieć, czy dany zespół obrał prawidłowy kierunek. Dlatego na torze może czekać nas wiele niespodzianek. Ponadto tak długa przerwa z pewnością odbije się na formie i wyczuciu zawodników. W żargonie motosportu mówi się, że kierowca „zardzewiał” i z tym problemem będą zmagali się m.in. Lewis Hamilton, Valteri Bottas, Max Verstappen, czy Sebastian Vettel. Eksperci uważają, że należy spodziewać się większej ilości błędów ze strony kierowców, co z pewnością doda rywalizacji jeszcze większych emocji.

Eleven Sports pokaże F1 w 4k


W kwestii nadawcy wszystko zostaje po staremu. Formułę 1 nadal będziemy mogli oglądać na kanałach Eleven Sports. Stacja pokaże na swoich antenach wszystkie wyścigi, kwalifikacje oraz treningi. Transmisjom będzie towarzyszyło studio. W trakcie sezonu dla widzów Eleven Sports będą pracowali m.in. Mikołaj Sokół, Patryk Mirosławski, Michał Gąsiorowski, Filip Kapica, Maciej Jermakow oraz Andrzej Borowczyk. Kontynuowany będzie magazyn #ElevenF1. Dobrą wiadomością dla fanów wysokiej rozdzielczości jest fakt, że wyścigi i kwalifikacje będą dostępne również w 4K.

Najbliższy weekend z F1 w Eleven Sports

Piątek (3 lipca):
• godz. 10:55: 1. sesja treningowa (Eleven Sports 1, studio od 10:30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
• godz. 14:55: 2. sesja treningowa (Eleven Sports 1, studio od godz. 14:30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

Sobota (4 lipca)
• godz. 11:55: 3. sesja treningowa (Eleven Sports 1, studio od godz. 11:30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
• godz. 14:55: sesja kwalifikacyjna (Eleven Sports 1 i 4K, studio od godz. 14:30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

Niedziela (5 lipca)
• godz. 15:05: Grand Prix Austrii – wyścig (Eleven Sports 1 i 4K, studio od godz. 13:00)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
studio: Maciej Jermakow, Mikołaj Sokół, Filip Kapica, Robert Smoczyński

Źródło: media2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News