Gol
Twitter Maciej Pietrasik
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Listopada 2020

Katastrofalna wpadka znanego polskiego bramkarza. Pogrążył swoją drużynę, kibice są wściekli (FOTO)

Gol, którego wpuścił w ostatnim meczu ligowym jeden z najsłynniejszych polskich bramkarzy, jeszcze długo będzie mu się śnił po nocach. Zawodnik, który jeszcze niedawno porównywał się do najlepszych golkiperów świata, teraz musi zmierzyć się z brutalną krytyką ze strony kibiców. Polak zachował się fatalnie w prostej sytuacji, przez co jego drużyna straciła gola i przegrała mecz.

Gol, którego sprezentował rywalom znany polski bramkarz, jest po prostu niewytłumaczalny. Reprezentant Polski skompromitował się na oczach kolegów z drużyny i piłkarzy rywali. W jego kiks aż trudno uwierzyć.

TVP przekazało najlepsze wiadomości tysiącom Polaków. Wszystko stanie się za tydzień, Polacy wniebowzięciTVP przekazało najlepsze wiadomości tysiącom Polaków. Wszystko stanie się za tydzień, Polacy wniebowzięciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:


Gol wpuszczony przez polskiego bramkarza kandydatem do kiksa roku

Nie wszyscy polscy piłkarze, którzy występują w zagranicznych klubach, będą dobrze wspominać ostatni mecz ligowy. Znany reprezentant Polski zaliczył kompromitującą wpadkę. Spotkanie potoczyło się dla jego drużyny fatalnie.

Mowa o Kamilu Grabarze. 21-latek, który jeszcze niedawno deklarował głośno, że w niczym nie jest gorszy od gwiazdy Liverpoolu Alissona Beckera, musi zdecydowanie przemyśleć swoje słowa. Młody bramkarz zanotował fatalny występ w barwach swojego klubu.

Grabara nie ma szans na grę w Liverpoolu, więc został wypożyczony do duńskiego Aarhus. W sezonie 2020/2021 Polak rozegrał już siedem spotkań, jednak zdecydowanie nie błyszczy formą. Puścił już dziewięć goli, a w ostatnim meczu skompromitował się niewytłumaczalnym zagraniem.

Aarhus grało na wyjeździe z Nordsjaelland. Mecz fatalnie rozpoczął się dla drużyny Grabary. Po zaledwie czterech minutach od pierwszego gwizdka nasz rodak musiał dwa razy wyciągać piłkę z siatki.

Anna Lewandowska wyprężyła ciało przed tysiącami Polaków. Gorące zdjęcie, ciężko oderwać wzrok (FOTO)Anna Lewandowska wyprężyła ciało przed tysiącami Polaków. Gorące zdjęcie, ciężko oderwać wzrok (FOTO)Czytaj dalej


Fatalna pomyłka Kamila Grabary

Przy tych golach jednak Grabara nie zawinił. 21-latek “popisał się” dopiero po przerwie. W 57. minucie meczu otrzymał podanie od obrońcy i próbując wprowadzić piłkę do gry długim podaniem, trafił nadbiegającego zawodnika Nordsjaelland Isaaca Atangę. Piłka odbiła się od rywala i wpadła do bramki strzeżonej przez Polaka.

Drużyna Kamila Grabary przegrywała wówczas 1:2 i miała jeszcze szansę na odrobienie strat i zdobycie choćby punktu. Fatalny błąd polskiego golkipera dał jednak zwycięstwo Nordsjaelland. Wypożyczony z Liverpoolu zawodnik musiał natomiast zmierzyć się ze sporą krytyką.

- Sam Grabara uważał, że był najlepszym bramkarzem ligi w sezonie 2018/2019. Teraz jest co najwyżej bliski bycia najgorszym - napisał jeden z kibiców w mediach społecznościowych.

- Kiedy Grabara mówił, że jest na równi z pierwszym bramkarzem Liverpoolu, być może myślał o Kariusie? - napisał kolejny fan. Trudno dziwić się frustracji kibiców. Drużyna Grabary zajmuje obecnie szóste miejsce w lidze duńskiej ze stratą pięciu punktów do lidera. Do tej pory zawodnicy rozegrali 10. kolejek.

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News