Górnik Zabrze
instagram.com/poldi_10
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Stycznia 2020

Tata Lukasa Podolskiego zdradził informację na temat jego przenosin. Ważna wiadomość dla fanów Górnika

Górnik Zabrze potwierdził informację dotyczącą prowadzenia negocjacji z Lukasem Podolskim. Drużyna Górników bardzo mocno pracuje nad tym, aby przekonać reprezentanta Niemiec do zagrania w jego ulubionej drużynie. Zdanie na temat piłkarskiej przyszłości syna wyraził ojciec napastnika - Waldemar Podolski. To, co powiedział Podolski senior, może mieć wielkie znaczenie dla kibiców Ekstraklasy.

Górnik Zabrze prowadzi poważne rozmowy z Lukasem Podolskim. Reprezentant Niemiec, który wielokrotnie podkreślał, że chciałby zakończyć piłkarską przygodę w Zabrzu, jest bliski gry w polskiej Ekstraklasie. Mimo że negocjacje trwają, a sprawa ewentualnego pojawienia się mistrza świata z 2014 roku w Zabrzu ma rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych dni, to swoje zdanie na temat przyszłości Podolskiego ma jego ojciec. Waldemar Podolski skomentował doniesienia na temat swojego i syna i mówi, że transfer do Polski nie jest taki oczywisty.

Żona Kamila Grosickiego wygląda wprost obłędnie. Reprezentant Polski ma ogromne szczęście (FOTO)Żona Kamila Grosickiego wygląda wprost obłędnie. Reprezentant Polski ma ogromne szczęście (FOTO)Czytaj dalej

Górnik Zabrze przegra z utytułowanym klubem? Ojciec Podolskiego komentuje

Okazuje się, że fakt zakończenia kontraktu Podolskiego z Vissel Kobe nie oznacza, że piłkarz już nie pojawi się w J-League. Piłkarz ma odbierać regularnie telefony z Japonii od działaczy swojej drużyny z prośbą, aby Niemiec zdecydował się na dłużej pozostać w Kobe. Sam piłkarz zdaniem Waldemara Podolskiego nie wyklucza także powrotu do Bundesligi. Sytuację zawodnika monitoruje FC Koeln, a więc drużyny, w której to zawodnik jest postrzegana jako prawdziwa legenda. Przypomnijmy, że Niemiec polskiego pochodzenia rozegrał dla "Kozłów" 169 spotkań, zdobywając 79 bramek.

- Syn ma prawie miesiąc na zastanowienie się, czy to będzie Japonia, Polska, czy inny kierunek. Słyszałem, że Łukasz ma się spotkać z prezesami FC Koeln, może zostanie mu zaproponowane jakieś stanowisko w klubie po skończeniu kariery? Trudno mi coś więcej powiedzieć. - mówi Waldemar Podolski

"Chciałbym mieć syna bliżej siebie"

Waldemar Podolski, który mieszka w okolicach Kolonii nie kryje, że ucieszyłby się, gdyby jego syn dołączył do ekipy z Bundesligi. Przez ostatnie lata panowie byli z dala od siebie, ponieważ po transferze do Arsenalu Lukas Podolski wybierał jako cele transferowe kraje położone z dala od Niemiec.

- Gdyby syn miał 16 lat, to może i bym mu doradził, ale teraz sam wie, co dla niego najlepsze. Na pewno chciałbym go mieć blisko siebie, ostatnio był daleko od domu - komentuje Waldemar Podolski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne nagranie pogrążyło trenera znanego klubu. Został zawieszony przez obrzydliwy filmik
  2. Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna
  3. Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony
  4. Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"
  5. Legendarny polski klub na skraju przepaści. Pojawiła się ostatnia nadzieja
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News