Ile zarabia Łukasz Fabiański?
Facebook Łukasz Fabiański
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Kwietnia 2020

Ile zarabia Łukasz Fabiański? Polak może liczyć na najprawdziwszą fortunę

Ile zarabia Łukasz Fabiański? Kibice często zadają sobie pytania, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć w swoich klubach reprezentanci Polski. Jak się okazuje, popularny bramkarz nie może narzekać na swoją wypłatę. West Ham, mimo słabych wyników osiąganych przez drużynę, płaci bardzo dobrze.

Ile zarabia Łukasz Fabiański? Polski bramkarz jest jednym z najlepszych zawodników walczącego o utrzymanie w Premier League West Ham United. Swoim profesjonalizmem i klasą sportową “Fabian” zapracował sobie na porządną pensję.

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia polskiej legendy sportu. Niestety, nie jest dobrzeNowe informacje w sprawie stanu zdrowia polskiej legendy sportu. Niestety, nie jest dobrzeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze


Ile zarabia Łukasz Fabiański? Golkiper jest jednym z najlepszych w drużynie

Łukasz Fabiański to jeden z najbardziej lubianych przez kibiców piłkarzy reprezentacji Polski. Zawodnik od momentu odejścia w 2007 roku z Legii Warszawa do londyńskiego Arsenalu wykonał znaczny postęp i zapracował na opinię solidnego bramkarza. Mimo że jego przygoda w barwach “Kanonierów” nie była do końca udana, po występach w Swansea na stałe wskoczył do ścisłej czołówki golkiperów Premier League.

Fantastyczna gra w zmierzającej ku spadkowi ekipie “Łabędzi” zagwarantowała Fabiańskiemu ofertę transferu do West Ham, które ma bardzo ambitne plany dołączenia do grona najlepszych drużyn Anglii. Na razie drużyna prezentuje się słabo i znajduje się w dole tabeli, ale jeśli chodzi o warunki finansowe, może konkurować z topowymi zespołami.

Anna Lewandowska zażenowała miliony Polaków. Fani są bezlitośni. Anna Lewandowska zażenowała miliony Polaków. Fani są bezlitośni. "Bzdura roku 2020"Czytaj dalej


Fabiański zaliczył wyraźny finansowy awans względem gry w Arsenalu

Bramkarz kadry Jerzego Brzęczka zwykle zalicza się do najlepszych na boisku w przeciętnej drużynie “Młotów”. Nic więc dziwnego, że za swoje występy może oczekiwać godziwej gaży. Jak się dowiedzieliśmy, tygodniowo Fabiański zarabia około 70 tysięcy euro. W skali miesiąca może zainkasować zatem sumę 300 tysięcy, co rocznie daje pensję na poziomie 3 640 000 euro. Warto dodać, że jest to duży skok finansowy względem wypłaty, jaką gwarantowała mu gra w Arsenalu. Wówczas Fabiański mógł liczyć na “tylko” 45 tysięcy euro.

Źródło: tuwodzislaw.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News