Jakub Błaszczykowski dzieciństwo rodzice
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 16 Kwietnia 2020

Jakub Błaszczykowski przeżył rodzinny dramat. Stracił najbliższe osoby

Jakub Błaszczykowski dziś jest jednym z polskich piłkarzy, którzy cieszą się największą sympatią. Nie wszyscy wiedzą jednak, że w dzieciństwie przeżył on koszmar, o którym trudno zapomnieć przez całe życie. Były kapitan reprezentacji Polski był jedynie dzieckiem.

Jakub Błaszczykowski w najmłodszych latach swojego życia przeżył ogromny dramat, o którym trudno jest zapomnieć nawet po wielu latach. Mało kto jest w stanie poradzić sobie z tak wielką tragedią, do jakiej doszło w domu Kuby Błaszczykowskiego. Były kapitan naszej drużyny narodowej przeszedł prawdziwy koszmar, o którym do dziś nie wspomina z uwagi na to, jak przykre są to wspomnienia.

W przeszłości dowiedzieliśmy się o tym, co w najmłodszych latach swojego życia przeżył Jakub Błaszczykowski. Były kapitan reprezentacji Polski musiał wykazać się niesamowitą wolą walki, by po tym wszystkim skupić się na osiągnięciu sukcesu w futbolu, co na szczęście mu się udało.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Pandemia wirusa ma wiele skutków ubocznych. Jednym z nich są koszmary senne nawiedzające coraz więcej osób
Adam Małysz przerwał milczenie. Nie widzi żadnych szans. Adam Małysz przerwał milczenie. Nie widzi żadnych szans. "Tak źle nie było od dawna"Czytaj dalej

Jakub Błaszczykowski przeżył rodzinną tragedię

Wielu kibiców wie o tym, że Jakub Błaszczykowski wychowywał się u babci Felicji, która wzięła go pod opiekę. Pomagał jej również wujek młodego piłkarza, a więc dzisiejszy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek. Doszło do tego po wydarzeniach, które na zawsze zostawiły ślad w życiu dorastającego Kuby. Miały one miejsce, gdy miał on zaledwie 11 lat.

W wyniku jednej z domowych awantur ojciec Jakuba Błaszczykowskiego zamordował matkę piłkarza. Zarówno młody Kuba, jak i jego brat Dawid, przez dalsze lata byli wychowywani przez babcię, która była najbliższą im osobą. Niewątpliwie ważne było także wsparcie Jerzego Brzęczka. Do dziś nie wszyscy kibice zdają sobie sprawę z wielkiego dramatu.

Smutna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje człowiek, którego kochały miliony. Zawodnicy w żałobieSmutna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje człowiek, którego kochały miliony. Zawodnicy w żałobieCzytaj dalej

Jakub Błaszczykowski nie chce wypowiadać się o dramacie

Po kilku latach o Jakubie Błaszczykowskim usłyszała cała Polska, gdy sprowadziła go Wisła Kraków. Skrzydłowy wypromował się i zapracował na transfer do Borussii Dortmund. To właśnie tam spędził najlepsze lata swojej kariery. Pomimo przeciwności losu ostatecznie Błaszczykowski może być dumny ze swojego sukcesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli pasażerami na gapę, bez litości wyrzucono ich za burtę. Po dwóch dniach wydarzył się prawdziwy cud
  2. Ustawił podjazd dla niepełnosprawnych przed klatką. W zemście znalazł przykrą niespodziankę na wycieraczce
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Limit klientów już nie będzie zależny od ilości klas. Sklepy wyliczą go inaczej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News