Jakub Błaszczykowski
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Kwietnia 2020

Błaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotych

Jakub Błaszczykowski przez lata był jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy reprezentacji Polski. Dzięki swom oszczędnościom i niebagatelnym w przeszłości zarobkom, zawodnik dorobił się nie małej fortuny. Jak się okazuje, zawodnik Wisły część swoich pieniędzy przeznaczył na jedno z najbardziej luksusowych mieszkań w Polsce. Przepych w warszawskiej posiadłości byłego zawodnika Wolfsburga może imponować.

Jakub Błaszczykowski jest postacią, która bez wątpienia cieszy się wielkim szacunkiem wszystkich kibiców w Polsce. Piłkarz Wisły przez lata pokazywał swoją klasę na boiskach Bundesligi i przed erą Roberta Lewandowskiego, uchodził za najlepszego polskiego zawodnika. Piłkarz, który jest już u końca długiej przygody z piłką nożną stanowczo zabezpieczył się w razie emerytury. Zajmuje kierownicze stanowisko w strukturach krakowskiego klubu, a także posiada wiele, niesamowitych inwestycji. Jednym z nich jest mieszkanie w Warszawie, które uchodzi za jedno z najdroższych w całej stolicy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Fani pożegnali dziś prawdziwą legendę. Ulubieniec tłumów przegrał z chorobą, miliony w żałobieFani pożegnali dziś prawdziwą legendę. Ulubieniec tłumów przegrał z chorobą, miliony w żałobieCzytaj dalej

Jakub Błaszczykowski posiada mieszkanie w Warszawie. Prawdziwe luksusy reprezentanta Polski

Warszawskim adresem byłego zawodnika Wolsfsburga i Borussii Dortmund jest Cosmopolitan na ulicy Twardej 4. Piłkarz zainwestował w piękne i drogie mieszkanie, którego ceny przekraczają kilka milionów złotych. Trzeba wspomnieć, że aby zostać sąsiadem piłkarza należy wydać aż 29 tysięcy złotych za 1 metr kwadratowy.

Mieszkanie piłkarza ma 135 metrów i jest ulokowane tuż przy Pałacu Kultury. W środku pomieszczeń, piłkarz może liczyć na luksusy w postaci wielu pokojów, pięknego widoku na całą Warszawę, a także liczne rozrywki. Posiadłość znajduje się bowiem na 21 piętrze wieżowca, na którym odbywają się spotkania z artystami, czy wystawy i wernisaże sztuki.

Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Piłkarz nie żałuje wydanego majątku

Sam Błaszczykowski bardzo cieszy się z podjęcia przez siebie takiej inwerstycji i uważa, że jest ono odpowiednią lokatą na przyszłość, dzięki której będzie mógł być spokojny o swoje finanse.

- Z jednej strony spełniam swoje marzenie, z drugiej robię coś, co daje mi możliwości na przyszłość. My, sportowcy musimy mieć świadomość, że warto zadbać o to, czym będziemy się zajmowali po zakończeniu kariery. Na pewno takie „gniazdo” jak to w Warszawie, może być dla mnie kiedyś zbawienne - chwalił się kapitan Wisły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć
  2. W Warszawie powstał nowy pomnik Lecha Kaczyńskiego. Emocjonalny wpis prezydenta
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News