Justyna Żyła
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Sierpnia 2020

Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)

Justyna Żyła rozpoczęła kolejna już batalię z byłym mężem. Kilka dni temu celebrytka udzieliła obszernego wywiadu dla “Super Expressu”, w którym wyznała, że jej były ukochany nie interesuje się dwójka ich dzieci, a nawet spóźnia się z płaceniem alimentów. Teraz 33-latka ponownie zwróciła się bezpośrednio do Piotra Żyły i skomentowała jego najnowszy wpis w mediach społecznościowych. Reprezentant Polski na pewno nie jest zadowolony ze słów ex-małżonki.

Justyna Żyła znowu wywołała burzę w sieci. Była żona Piotra Żyły nie daje za wygraną i wciąż atakuje skoczka. Tym razem kobieta zdecydowała się na ostry komentarz pod najnowszym postem zamieszczonym przez idola Polaków w mediach społecznościowych. Celebrytka ponownie wypomniała dawnemu ukochanemu złą opiekę nad ich dziećmi.

Justyna Żyła znowu atakuje byłego męża

Kilka dni temu Polską wstrząsnął wywiad, którego Justyna Żyła udzieliła dla “Super Expressu”. Kontrowersyjna celebrytka, która zdobyła sławę dzięki małżeństwu z popularnym skoczkiem oraz udziałowi w “Tańcu z Gwiazdami”, zdecydowała się wyznać, że jej były mąż nienależycie zajmuje się dwójką ich dzieci. Zdaniem 33-latki skoczek nie interesuje się dziećmi, zmusza je do spotkań z jego nową partnerką wbrew ich woli, a nawet spóźnia się z płaceniem alimentów.

- Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na maila grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą - żaliła się kobieta.

Celebrytka opublikowała kompromitujący skoczka wpis

Teraz Justyna Żyła postanowiła kolejny raz zwrócić uwagę swojego byłego partnera i skierowała do niego mocne słowa. Piotr Żyła na swoim profilu na Facebooku opublikował charakterystyczne dla siebie, humorystyczne zdjęcie. Widzimy na nim skoczka siedzącego na trawie w skarpetkach i bandanie swojej firmy.

Justyna Żyła

- Sobota przemyśleń Pietra. W przyszłą sobotę może pomyślę. Miłego Weekendu - napisał reprezentant Polski do swoich fanów. Kibice, którzy uwielbiają poczucie humoru skoczka, od razu pozytywnie zareagowali w komentarzach. Do śmiechu nie było jednak Justynie Żyle, która w mocnych słowach uderzyła w swojego byłego męża pod jego zdjęciem .

- Noo, dobre, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić - napisała rozwścieczona celebrytka. Jej słowa zapewne nie spodobały się Piotrowi Żyle, jednak patrząc na jego dotychczasowe zachowanie w sporze medialnym z byłą żoną, można się spodziewać, że po prostu zignoruje on jej zaczepki.

Justyna Żyła

Żródło i fot. pudelek.pl


Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News