tata
instagram.com/leomessi
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Sierpnia 2020

Tata Leo Messiego wyjawił prawdę na temat przyszłości syna? Powiedział, gdzie może zagrać, to będzie prawdziwy hit

Tata Leo Messiego zdradził prawdę na temat przyszłości syna? Piłkarskie media, które żyją informacjami o zakończeniu współpracy między Argentyńczykiem a FC Barceloną, prześcigają się w doniesieniach na temat przyszłości Argentyńczyka. Według doniesień medialnych, wicemistrz świata z 2014 roku jest bliski przenosin do Anglii, a konkretnie Manchesteru City. Sporo mówi się także o Manchesterze United, PSG, czy Juventusie. Całą prawdę zdradził ojciec zawodnika, który przyznał, że jego syn prowadzi rozmowy z tylko jedną z tych drużyn.

Tata Leo Messiego wyjawił przyszłość swojego syna? W trakcie, gdy gwiazdor Barcelony zastanawia się nad swoim następnym krokiem w karierze zawodniczej, okazuje się, że jego ojciec mógł zdradzić tajemnicę Argentyńczyka. Wszystko w trakcie rozmowy telefonicznej z jednym z klubów, który miał ogłosić swoje zainteresowanie Argentyńczykiem. Wiele wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy gracza w nowych barwach.

Tata Leo Messiego zdradził tajemnicę Argentyńczyka. Wiemy, gdzie zagra

Zawodnik FC Barcelony, który w tym tygodniu poinformował władze klubu o chęci zmiany otoczenia, zaczął być łączony z wieloma klubami. Wielkie zainteresowanie przejawiał Inter Mediolan, czy Juventus Turyn, który miał mieć marzenie, aby Argentyńczyk stworzył duet wszechczasów z Cristiano Ronaldo. O zawodnika zabiegały także władze paryskiego PSG. Paryżanie mieli dzwonić nawet do taty piłkarza, aby zapytać go, czy syn byłby zainteresowany grą w potentacie Ligue 1 i tegorocznym finaliście Ligi Mistrzów.

To co usłyszeli działacze klubu ze Stade de Princes, jasno wskazuje na to, że Messi nie skieruje swoich kroków w kierunku stolicy Francji. Tata Messiego miał podziękować za zainteresowanie i wskazał, że jego syn prowadzi negocjacje tylko z jednym klubem, który występuje w angielskiej Premier League.

Leo Messi nie zagra w Paryżu. "Rozmawia z jednym klubem"

Według doniesień francuskich mediów, Leo Messi ma pracować nad transferem do Manchesteru City. Jego ojciec miał stwierdzić w rozmowie z działaczami Paryżan, że jest to jedyny klub, w którym chce występować Argentyńczyk po trwającej przygodzie z FC Barceloną.

Część fanów zastanawia się, kiedy zostaną ogłoszone przenosiny Messiego do nowego klubu. Wiele wskazuje na to, że będzie to miało miejsce tuż przed ostatnim dniem sierpnia. Autorem decyzji Messiego o przenosinach do City ma być Pep Guardiola. Szkoleniowiec pracował już z Argentyńczykiem na Camp Nou, a ich współpraca przyniosła dwa tytuły Ligi Mistrzów w barwach klubu z Barcelony.

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News