Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Lipca 2020

Kamil Stoch zażartował z Dawida Kubackiego. Absurdalny dowcip naszego mistrza (FOTO)

Kamil Stoch pokazał, że ma niesamowite poczucie humoru. Nasz utytułowany skoczek postanowił wyciąć kawał swojemu koledze z reprezentacji Polski Dawidowi Kubackiemu. Zawodnik opublikował na swoim koncie w serwisie Instagram specjalnie przygotowaną fotografię z odpowiednią adnotacją. Fani naszych skoczków są zachwyceni. 

Kamil Stoch wraz z resztą kadry wybiera się na kolejne zgrupowanie przed powrotem do startów w zawodach. Nim jednak lider naszej kadry przystąpi do cięzkiej pracy, postanowił zażartować ze swojego kolegi Dawida Kubackiego zabawnym wpisem w mediach społecznościowych.

Kamil Stoch i koledzy przygotowują się do startów

Polscy skoczkowie narciarscy od kilku tygodni ciężko trenują, by być optymalnie przygotowanymi do kolejnych startów w zawodach. Pierwszą okazję będą mieli podczas potwierdzonych już zawodów Letniej Grand Prix w Wiśle, które odbędą się w dniach 21-23 sierpnia. Wcześniej jednak naszych reprezentantów czekają kolejne zgrupowania i ciężka praca na skoczni.

Właśnie rozpoczyna się kolejne już zgrupowanie kadry prowadzonej przez Michala Doleżala. Tym razem zawodnicy udadzą się najprawdopodobniej do Słoweńskiej Planicy, gdzie mieli trenować już w dwa tygodnie temu. Plany naszej kadry pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa i wciąż obowiązujące obostrzenia słoweńskiego rządu.

Stoch zażartował z Dawida Kubackiego

Nim zawodnicy ruszą w drogę, mieli dla siebie kilka dni wolnego po zakończonych treningach w Szczyrku. Czas ten nasi skoczkowie postanowili spędzić oczywiście z rodzinami. Kamil Stoch odpoczywał w towarzystwie małżonki Ewy, jednak już w niedzielę musiał ją opuścić, by wrócić do pracy. Lider naszej kadry skorzystał z okazji, by zrobić dowcip swojemu koledze Dawidowi Kubackiemu.

Stoch opublikował zdjęcia w serwisie Instagram, na którym widzimy go obok małżonki Ewy, a następnie już z Dawidem Kubackim u boku. Pierwsze zdjęcie zrobiono w sobotę, natomiast drugie już w niedzielę. Całość nasz mistrz skwitował żartobliwym komentarzem.

- "'Subtelna' różnica między moją sobotą a niedzielą. I nie chodzi mi o pogodę. Jedziemy na obóz" - napisał Kamil Stoch, którego jak widać, nie opuszcza dobry humor, nawet gdy musi zostawić swoją ukochaną. Miejmy nadzieję, że dobre nastroje będą dopisywać również pozostałym naszym skoczkom podczas całego zgrupowania w Planicy.

Kamil Stoch

Kamil Stoch

Źródło: Instagram, Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News