Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć

Kamil Stoch dzięki swojej fantastycznej postawie sportowej znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych skoczków narciarskich świata. Uwielbiany przez kibiców reprezentant Polski może z tego tytułu liczyć na godziwe wynagrodzenie. Fani zimowej dyscypliny mogą jedynie domyślać się, jakie pieniądze zarabia skoczek z Zębu za wielkie triumfy na całym świecie. Teraz wiemy dokładnie, ile zarabia Kamil Stoch.

Kamil Stoch w ostatnich latach jest jednym z najlepszych skoczków na świecie. Polak odniósł wielkie sukcesy i zawsze jest jednym z głównych faworytów do wygrania zawodów. Zwycięstw na skoczniach całego świata Stoch ma już całkiem sporo, dzięki czemu zarobił niewyobrażalne sumy pieniędzy. Wiemy dokładnie ile.

Ile zarabia Piotr Żyła? Jego zarobki mogą zaskoczyć. Nie jest kolorowoIle zarabia Piotr Żyła? Jego zarobki mogą zaskoczyć. Nie jest kolorowoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Kamil Stoch zarobił fortunę za świetne występy na skoczni

Nawet w przerwie między kolejnymi sezonami Pucharu Świata w skokach narciarskich Kamil Stoch cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Uwielbiany skoczek jest chętnie obserwowany przez swoich fanów w mediach społecznościowych. Sympatycy skoków chętnie śledzą każdą wzmiankę o liderze reprezentacji Polski, a jednym z tematów, który nurtuje ich najbardziej, są oczywiście zarobki ich ulubieńca.

Na szczęście z pomocą wszystkim zainteresowanym stawkami, jakie są płacone zawodnikom w skokach narciarskich, pospieszył fachowy portal Skijumping.pl. Dziennikarze postanowili przyjrzeć się zarobkom najlepszych zawodników minionej edycji Pucharu Świata, dzięki czemu poznaliśmy odpowiedź na nurtujące kibiców pytanie. Ile zarabia Kamil Stoch?

Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziAnna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziCzytaj dalej


Wiemy, ile zarabia ulubieniec kibiców, Kamil Stoch

Jak się okazuje, lider naszej kadry nie ma sobie równych na krajowym podwórku. 33-latek zarabia zdecydowanie więcej niż jego koledzy z reprezentacji. Z onformacji zebranych przez Skijumping.pl wynika, że za występy w sezonie 2019/2020 Kamil Stoch zarobił prawdziwą fortunę i znalazł się w ścisłej czołówce najlepiej opłacanych skoczków.

Konto Kamila Stocha za występy w poprzedniej edycji Pucharu Świata powiększyło się aż o 738 tysięcy złotych! Za sam triumf w cyklu Raw Air skoczek z Zębu zainkasował aż 60 tysięcy złotych. Więcej od Polaka zarobili tylko Stefan Kraft, triumfator klasyfikacji generalnej oraz Ryoyu Kobayashi i Karl Geiger. Drugim najlepiej zarabiającym polskim skoczkiem jest Dawid Kubacki, który zarobił blisko 662 tysiące złotych. Trzeci z filarów naszej kadry, czyli Piotr Żyła powiększył majątek o około 300 tysięcy złotych.

Źródło: Skijumping.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Mieszkanie w Krakowie kryło prawdziwy skarb. Wartość znaleziska wbija w fotel

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News