Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Października 2020

Ile zarabia Kamil Stoch? Kosmiczna kwota, aż nie mieści się w głowie, wielu Polaków może tylko pomarzyć

Kamil Stoch dzięki swojej fantastycznej postawie sportowej znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych skoczków narciarskich świata. Uwielbiany przez kibiców reprezentant Polski może z tego tytułu liczyć na godziwe wynagrodzenie. Fani zimowej dyscypliny mogą jedynie domyślać się, jakie pieniądze zarabia skoczek z Zębu za wielkie triumfy na całym świecie. Teraz wiemy dokładnie, ile zarabia Kamil Stoch.

Kamil Stoch w ostatnich latach jest jednym z najlepszych skoczków na świecie. Polak odniósł wielkie sukcesy i zawsze jest jednym z głównych faworytów do wygrania zawodów. Zwycięstw na skoczniach całego świata Stoch ma już całkiem sporo, dzięki czemu zarobił niewyobrażalne sumy pieniędzy. Wiemy dokładnie ile.

Okazuje się, że w przypadku Kamila Stocha możemy mówić o niewyobrażalnie wysokich kwotach. Najlepszy obecnie polski skoczek jest opłacany jak przystało na jednego z najlepszych na świecie w swojej dyscyplinie. Sam skoczek nie mówi jednak chętnie o swoich zarobkach.

Dziennikarze jednego z portali specjalizujących się w skokach narciarskich opowiedzieli o tym, ile zarabia Kamil Stoch. Ciekawość wielu polskich kibiców została zaspokojona.

Kiedy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, spadliśmy z krzeseł. To wielka postać polskiego sportuKiedy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, spadliśmy z krzeseł. To wielka postać polskiego sportuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  2. Decyzja zapadła, nowe przepisy już weszły w życie. Wielkie zmiany dla żłobków i przedszkoli, rodzice powinni wiedzieć
  3. Smutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniem


Kamil Stoch zarobił fortunę za świetne występy na skoczni

Nawet w przerwie między kolejnymi sezonami Pucharu Świata w skokach narciarskich Kamil Stoch cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Uwielbiany skoczek jest chętnie obserwowany przez swoich fanów w mediach społecznościowych. Sympatycy skoków chętnie śledzą każdą wzmiankę o liderze reprezentacji Polski, a jednym z tematów, który nurtuje ich najbardziej, są oczywiście zarobki ich ulubieńca.

Sam Kamil Stoch niechętnie opowiada o rzeczach niezwiązanych ze skokami, starając się zachować sferę prywatności dla siebie. Dziennikarze dotarli jednak do tego, ile zarabia nasz najlepszy skoczek. Mowa o ogromnych kwotach.

Na szczęście z pomocą wszystkim zainteresowanym stawkami, jakie są płacone zawodnikom w skokach narciarskich, pospieszył fachowy portal Skijumping.pl. Dziennikarze postanowili przyjrzeć się zarobkom najlepszych zawodników minionej edycji Pucharu Świata, dzięki czemu poznaliśmy odpowiedź na nurtujące kibiców pytanie. Ile zarabia Kamil Stoch?

Jerzy Brzęczek ogłosił powołania do reprezentacji Polski. Dwie ogromne sensacje, kibicom opadły szczękiJerzy Brzęczek ogłosił powołania do reprezentacji Polski. Dwie ogromne sensacje, kibicom opadły szczękiCzytaj dalej

Wiemy, ile zarabia ulubieniec kibiców, Kamil Stoch

Jak się okazuje, lider naszej kadry nie ma sobie równych na krajowym podwórku. 33-latek zarabia zdecydowanie więcej niż jego koledzy z reprezentacji. Z onformacji zebranych przez Skijumping.pl wynika, że za występy w sezonie 2019/2020 Kamil Stoch zarobił prawdziwą fortunę i znalazł się w ścisłej czołówce najlepiej opłacanych skoczków.

Konto Kamila Stocha za występy w poprzedniej edycji Pucharu Świata powiększyło się aż o 738 tysięcy złotych! Za sam triumf w cyklu Raw Air skoczek z Zębu zainkasował aż 60 tysięcy złotych. Więcej od Polaka zarobili tylko Stefan Kraft, triumfator klasyfikacji generalnej oraz Ryoyu Kobayashi i Karl Geiger. Drugim najlepiej zarabiającym polskim skoczkiem jest Dawid Kubacki, który zarobił blisko 662 tysiące złotych. Trzeci z filarów naszej kadry, czyli Piotr Żyła powiększył majątek o około 300 tysięcy złotych.

Możemy więc w tym przypadku mówić o kosmicznie wysokich zarobkach, na które Kamil Stoch z pewnością zapracował. Mówimy tu w końcu o jednym z najlepszych, a przez wielu uznawanym nawet za najlepszego skoczka świata.

Kamil Stoch z pewnością zasłużył sobie na tak wysokie zarobki. Pamiętajmy, że do tak wysokiej formy dochodził przez wiele lat, gdy trenował wspólnie z Adamem Małyszem. Mógł wtedy pobrać wiele nauk od legendy polskiego sportu.

Kamil Stoch już

Źródło: Skijumping.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaja Godek znów odpłynęła? Jej słowa przejdą do historii, nie kontroluje się, wielu będzie wściekłych
  2. Urząd Skarbowy wprowadza kontrowersyjne zmiany. Czekają nas wszystkich, Polacy nie mogą uwierzyć
  3. Wielki komplement trenera Benfiki w kierunku piłkarzy Lecha. "Mocniejsi od tych z Ligi Mistrzów"
  4. To już koniec legendarnego polskiego klubu? Po 99. latach zawieszono wszelkie zajęcia sportowe, upadek jest bardzo bliski
  5. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News