Kamil Stoch dom
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 22 Kwietnia 2020

Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość

Kamil Stoch może pochwalić się nieprawdopodobnie pięknym domem, w którym nie przebywa zbyt często z uwagi na liczne treningi i konkursy. Po latach jednak z pewnością będzie on zadowolony z inwestycji, która do dziś zachwyca.

Kamil Stoch niewątpliwie może pochwalić się przepiękną posiadłością, która powstała już kilka lat temu. Nasz skoczek skorzystał z nagród za liczne zwycięstwa i nie miał zamiaru wydawać ich na głupoty, lecz zainwestował w miejsce, w którym może mieszkać do końca życia. Z pewnością znalazłoby się wiele osób, które bez chwili zawahania zamieszkałoby w takim miejscu.

Wielu fanów może powiedzieć, że Kamil Stoch mieszka w domu, który przypomina pałac. Obecnie z oczywistych przyczyn nasz skoczek spędza we własnych "czterech ścianach" mnóstwo czasu z uwagi na powszechną izolację, jednak w trakcie sezonu zazwyczaj rzadko przebywa on we własnym domu. W przyszłości jednak taka posiadłość z pewnością będzie dla niego powodem do dumy.

Kamil Stoch mieszka w domu pięknym jak pałac

Kamil Stoch rozpoczął budowę swojego domu w 2014 roku. Posiadłość naszego mistrza robi niesamowite wrażenie. Skonstruowana jest z pięciu "płazów", czyli pewnego rodzaju belek, które są wyjątkowo trudne w konstrukcji. Wyróżnia je oczywiście spadzisty dach wykonany w góralskim domu, jak zresztą cały dom, który wykonany jest z drewna. Na tle polskich gór wygląda on wręcz bajkowo.

Dom Kamila Stocha ma aż cztery kondygnacje i największym wyzwaniem było sprawienie, by żadna z nich nie była narażona na wilgoć, jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku drewnianych domów. Tym razem jednak dzięki zastosowaniu najlepszych techonologii udało się uniknąć tego typu problemów. Można domyślić się, że taka posiadłość musiała kosztować krocie.

Kamil Stoch ma przepiękny dom

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU KAMILA STOCHA:

Kamil Stoch dom

Kamil Stoch dom

Kamil Stoch dom

(fot. YouTube - Podróże Polskie)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News