Kamil Stoch dom
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 22 Kwietnia 2020

Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość

Kamil Stoch może pochwalić się nieprawdopodobnie pięknym domem, w którym nie przebywa zbyt często z uwagi na liczne treningi i konkursy. Po latach jednak z pewnością będzie on zadowolony z inwestycji, która do dziś zachwyca.

Kamil Stoch niewątpliwie może pochwalić się przepiękną posiadłością, która powstała już kilka lat temu. Nasz skoczek skorzystał z nagród za liczne zwycięstwa i nie miał zamiaru wydawać ich na głupoty, lecz zainwestował w miejsce, w którym może mieszkać do końca życia. Z pewnością znalazłoby się wiele osób, które bez chwili zawahania zamieszkałoby w takim miejscu.

Wielu fanów może powiedzieć, że Kamil Stoch mieszka w domu, który przypomina pałac. Obecnie z oczywistych przyczyn nasz skoczek spędza we własnych "czterech ścianach" mnóstwo czasu z uwagi na powszechną izolację, jednak w trakcie sezonu zazwyczaj rzadko przebywa on we własnym domu. W przyszłości jednak taka posiadłość z pewnością będzie dla niego powodem do dumy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościćJakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościćCzytaj dalej

Kamil Stoch mieszka w domu pięknym jak pałac

Kamil Stoch rozpoczął budowę swojego domu w 2014 roku. Posiadłość naszego mistrza robi niesamowite wrażenie. Skonstruowana jest z pięciu "płazów", czyli pewnego rodzaju belek, które są wyjątkowo trudne w konstrukcji. Wyróżnia je oczywiście spadzisty dach wykonany w góralskim domu, jak zresztą cały dom, który wykonany jest z drewna. Na tle polskich gór wygląda on wręcz bajkowo.

Dom Kamila Stocha ma aż cztery kondygnacje i największym wyzwaniem było sprawienie, by żadna z nich nie była narażona na wilgoć, jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku drewnianych domów. Tym razem jednak dzięki zastosowaniu najlepszych techonologii udało się uniknąć tego typu problemów. Można domyślić się, że taka posiadłość musiała kosztować krocie.

Tak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćTak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćCzytaj dalej

Kamil Stoch ma przepiękny dom

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU KAMILA STOCHA:

Kamil Stoch dom

Kamil Stoch dom

Kamil Stoch dom

(fot. YouTube - Podróże Polskie)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce. Rzecznik rządu podał bliskie terminy
  2. Warszawa wpadła na niesamowity pomysł na walkę z suszą. Czy śladem pójdą inne miasta?
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Powstał w Warszawie kolejny pomnik Lecha Kaczyńskiego. Z inicjatywy obecnego prezydenta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News