Kamil Stoch
instagram.com/kamilstoch
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Maja 2020

Kamil Stoch obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji złożył życzenia wszystkim Polakom, padły piękne słowa (FOTO)

Kamil Stoch ma dzisiaj bardzo istotny powód do świętowania. Skoczek narciarski skończył 33 lata i wrócił do treningów, które mają mu zapewnić świetne rezultaty w następnych latach. Sportowiec z okazi swojego święta postanowił złożyć życzenia wszystkim Polakom. Jego dzisiejsza publikacja w Internecie stała się prawdziwym hitem.

Kamil Stoch ma dzisiaj wiele okazji do fety. Polski skoczek ma za sobą udany sezon 2019/20, wrócił po przerwie do regularnych treningów na skoczni, a także - przedewszystkim - obchodzi dzisiaj 33 urodziny. Tak radosna okazja nie umknęła Stochowi, który postanowił nieoczekiwanie złożyć życzenia wszystkim Polakom. Jego słowa wzbudziły wielką sympatię, a samo zdjęcie skoczka stało się olbrzymim hitem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Karol Szafranek, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

Kamil Stoch świętuje dzisiaj urodziny. Ma się z czego cieszyć

Mimo że skoczek narciarski jest już w wieku słusznym dla sportowca, to nadal zamierza cieszyć kibiców na całym świecie swoimi występami. Mistrz olimpijski, który jest najbardziej utytułowanym polskim sportowcem w historii dyscyplin zimowych, wrócił do zajęć na skoczni i już teraz szlifuje wielką formę na kolejny sezon. Trzeba przyznać, że powrót do treningu jest najlepszym prezentem dla sportowca, który przez ostatnie tygodnie siedział w domu i ćwiczył indywidualnie.

Na najnowszej publikacji sportowca na mediach społecznościowych możemy zobaczyć go w bardzo dobrym nastroju, świętującego urodziny i spędzającego radosny czas w trakcie treningu. Zamiast skomentować istotę dzisiejszego dnia, skoczek postanowił złożyć życzenia jego fanom. Takie słowa potrafią pokrzepić każde serce.

Znany zawodnik wyskoczył z kałasznikowem na ulicę. Nagranie ze strzelaniny budzi grozę (WIDEO)Znany zawodnik wyskoczył z kałasznikowem na ulicę. Nagranie ze strzelaniny budzi grozę (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Stoch składa życzenia Polakom. Wszystko z okazji urodzin

Z racji tego, że przez cały czas kwarantanny Stoch wspierał swoich kibiców ciepłymi słowymi, to i tym razem postanowił zwrócić się do kibiców i życzyć im, aby tak jak on mogli już niebawem wrócić do swoich ukochanych zajęć.

- Można powiedzieć, że dziś skakałem z radości. Wszystkim Wam życzę żebyście mogli wrócić do swoich zajęć - napisał Stoch na swoim Instagramie.

Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna zmiana w przemieszczaniu po Polsce i nie tylko już za 3 dni. Pasażerowie czekali od dawna
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Szumowski o opcji ponownego zamknięcia gospodarki. Zaskakujące stanowisko ministra

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News