Kamil Stoch
instagram.com/kamilstoch
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Maja 2020

Kamil Stoch obchodzi dzisiaj urodziny. Z tej okazji złożył życzenia wszystkim Polakom, padły piękne słowa (FOTO)

Kamil Stoch ma dzisiaj bardzo istotny powód do świętowania. Skoczek narciarski skończył 33 lata i wrócił do treningów, które mają mu zapewnić świetne rezultaty w następnych latach. Sportowiec z okazi swojego święta postanowił złożyć życzenia wszystkim Polakom. Jego dzisiejsza publikacja w Internecie stała się prawdziwym hitem.

Kamil Stoch ma dzisiaj wiele okazji do fety. Polski skoczek ma za sobą udany sezon 2019/20, wrócił po przerwie do regularnych treningów na skoczni, a także - przedewszystkim - obchodzi dzisiaj 33 urodziny. Tak radosna okazja nie umknęła Stochowi, który postanowił nieoczekiwanie złożyć życzenia wszystkim Polakom. Jego słowa wzbudziły wielką sympatię, a samo zdjęcie skoczka stało się olbrzymim hitem.

Kamil Stoch świętuje dzisiaj urodziny. Ma się z czego cieszyć

Mimo że skoczek narciarski jest już w wieku słusznym dla sportowca, to nadal zamierza cieszyć kibiców na całym świecie swoimi występami. Mistrz olimpijski, który jest najbardziej utytułowanym polskim sportowcem w historii dyscyplin zimowych, wrócił do zajęć na skoczni i już teraz szlifuje wielką formę na kolejny sezon. Trzeba przyznać, że powrót do treningu jest najlepszym prezentem dla sportowca, który przez ostatnie tygodnie siedział w domu i ćwiczył indywidualnie.

Na najnowszej publikacji sportowca na mediach społecznościowych możemy zobaczyć go w bardzo dobrym nastroju, świętującego urodziny i spędzającego radosny czas w trakcie treningu. Zamiast skomentować istotę dzisiejszego dnia, skoczek postanowił złożyć życzenia jego fanom. Takie słowa potrafią pokrzepić każde serce.

Kamil Stoch składa życzenia Polakom. Wszystko z okazji urodzin

Z racji tego, że przez cały czas kwarantanny Stoch wspierał swoich kibiców ciepłymi słowymi, to i tym razem postanowił zwrócić się do kibiców i życzyć im, aby tak jak on mogli już niebawem wrócić do swoich ukochanych zajęć.

- Można powiedzieć, że dziś skakałem z radości. Wszystkim Wam życzę żebyście mogli wrócić do swoich zajęć - napisał Stoch na swoim Instagramie.

Kamil Stoch

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News