Kamil Stoch ma piękny dom
instagram.com/kamilstochofficial
Autor Piotr Bernaciak - 7 Stycznia 2021

Tak mieszka Kamil Stoch. Przepiękny dom, wygląda jak prawdziwy pałac, co za widoki (ZDJĘCIE)

Kamil Stoch zaliczył wczoraj wspaniałe zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni. Polski mistrz cieszy się gigantycznym zainteresowaniem kibiców i mediów. Dziennikarze dotarli do zdjęć jego domu, który przypomina prawdziwy pałac. Mamy zdjęcia jego cudownej posiadłości.

Kamil Stoch może pochwalić się przepiękną posiadłością, którą wybudował kilka lat temu. Polski mistrz olimpijski dorobił się ogólnokrajowej sławy, gdy w 2014 roku sięgał po złote medale na igrzyskach olimpijskich w Soczi. Do dziś osiąga on kolejne triumfy, dzięki czemu może liczyć na spore zarobki.

Nasz uwielbiany skoczek należy do najbardziej lubianych polskich sportowców, towarzyszy mu ciągłe zainteresowanie mediów, a z racji występów w drużynie narodowej musi również brać udział w wielu kampaniach reklamowych. Przekłada się to na otrzymywane kwoty, które pozwoliły na zbudowanie przepięknej posiadłości.

Nie da się ukryć, że zdjęcia domu polskiego skoczka narciarskiego robią niesamowite wrażenie. Wszystko przez jego niecodzienny wygląd, który podoba się wielu fanom. Z pewnością większość z nich chciałaby zamieszkać w podobnej posiadłości.

Kamil Stoch ma dom jak z bajki

Kamil Stoch w tym roku jest poza zasięgiem konkurencji. Polski skoczek osiągnął znakomity rezultat na Turnieju Czterech Skoczni, dzięki czemu znów zapisał się w historii i pokazał, że pomimo wielu lat spędzonych na występach w Pucharze Świata nadal potrafi pokazywać galaktyczną formę.

W ostatnich dwóch seriach Polak po prostu nie dał przeciwnikom najmniejszych szans. Po wielkim zwycięstwo zainteresowanie kibiców wzrosło do niewyobrażalnych rozmiarów, a media zaczęły interesować się każdym aspektem jego życia.

Dziennikarzom udało się również dotrzeć do fotografii przedstawiających dom Kamila Stocha, który został wybudowany w polskich górach. Nasz mistrz zadecydował, że powstanie on w Zębie, czyli w jego rodzinnej miejscowości.

Warto zauważyć, że dom Kamila Stocha mieści się przy ulicy... Kamila Stocha. Zawodnik może pochwalić się już teraz własną ulicą w rodzinnym mieście, a jego zasługi dla regionu nie podlegają wątpliwościom. Przez lata występów Polak udowodnił, że należy mu się miejsce w historii polskiego sportu.

Kamil Stoch może pochwalić się przepiękną posiadłością

Dotarliśmy do zdjęcia posiadłości Kamila Stocha. Trzeba przyznać, że wygląda on naprawdę efektownie.

- Kamieniarka ułożona z kilkutonowych głazów także stanowi o atrakcyjności budowli. Wszystkie elementy to rękodzieło i praca lokalnych artystów - mistrzów, z którymi z przyjemnością współpracuję - mówił Adam Bukowski, główny architekt domu Kamila Stocha, który porozmawiał z serwisem czterykaty.pl.

Przedstawiamy zdjęcie domu Kamila Stocha:

Kamil Stoch dom

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News