Kamil Stoch: żona wyznanie
East News
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Żona Kamila Stocha po latach wyjawiła swoją tajemnicę. W końcu przerwała milczenie

Kamil Stoch: żona naszego legendarnego skoczka postanowiła ujawnić tajemnicę, o której do tej pory nie wspominała. Mało kto spodziewał się takiego wyznania z jej strony. Nie da się ukryć, że kobieta w jasny sposób wyraziła swoje zdanie.

Kamil Stoch: żona naszego legendarnego skoczka zdecydowała się zabrać głos w długim wywiadzie. Mało kto spodziewał się tak długiej wypowiedzi ze strony kobiety, bowiem do tej pory starała się ona za wszelką cenę unikać kontaktu z mediami. Stwierdziła jednak, że w końcu nadszedł czas, by wypowiedzieć się na temat swojego życia wraz z jednym z najbardziej znanych polskich sportowców.

Co ciekawe, doczekaliśmy się również ciekawego wyznania, które do tej pory nigdy nie padło. Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z Wirtualną Polską poruszyła temat wieloletniej współpracy z Kamilem Stochem nie tylko jako jego partnerka życiowa, ale również jako jego reprezentantka w formie menedżerskiej. To właśnie dzięki niej Kamil odnosi sukcesy również poza skoczniami.

Kamil Stoch: żona udzieliła głośnego wywiadu

- We wszystkim, co robię i wbrew temu, co czasem wydaje się innym, ja cały czas stawiam na siebie. A jeśli tak, nie ma potrzeby zmieniać tej drogi. Nie zależy mi na wielkiej popularności, ale na robieniu tego, w czym ja sama czuję się fajnie. Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię - powiedziała bardzo bezpośrednio Ewa Bilan-Stoch.

Do tej pory nie mieliśmy do czynienia z tak otwartym wyznaniem ze strony partnerki życiowej Kamila Stocha. Jak sama dodaje, zawsze starała się odgradzać od mediów w jakiejkolwiek formie. Co ważne, nie zamierzała skupiać się na tym, by być jedynie żoną znanego sportowca, lecz także działać na korzyść samej siebie, by rozwijać się i odnosić samodzielne sukcesy.

Kamil Stoch: żona wzbudza wielkie zainteresowanie

- Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić. Nie zamieniłabym takiego życia na małżeństwo z panem, który wychodzi do pracy na osiem godzin, a potem często jest sfrustrowany i niezadowolony z siebie. Ograniczałoby to także moją samorealizację - mówi Ewa Bilan-Stoch w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

Do tej pory nie chciała ona zabierać głosu w sprawie swojej tajemnicy, bo uważała, że reprezentowanie Kamila Stocha "po cichu" będzie najlepszą metodą, jednak po pewnym czasie uznała, że nie ma potrzeby ciągłego uciekania od mediów. Oczywiście dalej dodaje, że tego nie lubi, jednak mimo wszystko woli stronić od jakichkolwiek wywiadów, jeżeli mają dotyczyć właśnie jej działalności w życiu męża.

Kamil Stoch: żona zdradziła, że nie chce, by mówiono o niej jedynie jako o partnerce gwiazdora polskiego sportu, lecz jako o osobie o własnym życiu, własnych sukcesach. Tych zresztą nie brakuje, bo Ewa Bilan-Stoch prowadzi klub sportowy, zajmuje się również fotografią, o czym wspomniała, choć mało kto o tym wiedział.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News