Kibice
Facebook/Świat kibiców
Autor - 8 Czerwca 2020

Polscy kibole znów dali popis. Przerażające sceny, uzbrojona banda rzuciła się na mężczyznę

Kibice Wisły Kraków w weekend dopuścili się skandalicznego pobicia. Uzbrojona po zęby ekipa ruszyła "na miasto" w poszukiwaniu kibiców Cracovii. Niestety udało im się znaleźć jednego z nich. Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Portal tvn24.pl poszkodowany trafił do szpitala z ciężkimi ranami nogi, które powstały w wyniku ciosów ostrym narzędziem - najprawdopodobniej maczetą. Policja podejrzewa, że został napadnięty przez grupę pseudokibiców Wisły. Wskazuje na to m.in. wpis w mediach społecznościowych, w których członkowie bojówki zapowiadali nocny atak.

Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni

Kibice z maczetami napadli fana rywali

Na jednym z profili kibicowskich na Facebooku pojawiło się zdjęcie ok. 10-osobowej zamaskowanej grupki z maczetami. "Młoda Ferajna wybrała się w nocy na spacer w poszukiwaniu kibiców Cracovii" - czytamy w podpisie pod fotografią.

Tvn24.pl informuje, że poszkodowanym jest mężczyzna powiązany ze środowiskiem Cracovii. Miał on przeszłość kryminalną - był już skazany za udział w bójce krakowskich chuliganów, podczas której doszło do śmiertelnego pobicia. Poszkodowany po ostatnim ataku nie chce współpracować z policją.

Radwańska zrzuciła ubrania i zapozowała w bikini. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności (FOTO)Radwańska zrzuciła ubrania i zapozowała w bikini. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności (FOTO)Czytaj dalej

Policja ma na oku chuliganów Wisły

W zeszłym roku Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało przywódców bojówki "Białej Gwiazdy" - Wisła Sharks, którą sąd uznał za zorganizowaną grupę przestępczą. Siedmiu jej członków trafiło do więzienia. Chuligani byli silnie związani z klubem - przez pewien czas wiceprezesem "Białej Gwiazdy" był jeden z członków grupy - Damian D..

W areszcie przebywa również była prezes klubu spod Wawela, czyli Marzena S. Za czasów jej kadencji z konta klubowego Wisły Kraków miało zniknąć co najmniej 824 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News