kibice
Tim Rehbein/RHR-FOTO/Pool/Imago Sport and News/East News
Autor - 18 Października 2020

Żenujące zachowanie kiboli. W trakcie meczu zwyzywali 15-letniego piłkarza, skandal uwieczniły kamery (WIDEO)

Kibice na całym świecie wciąż pozwalają sobie na zachowania, na które nie ma żadnego wytłumaczenia. W ostatnim meczu dwóch drużyn młodzieżowych niezwykle utalentowany 15-latek zdobył hat-tricka. To sprowokowało fanów przeciwnej drużyny do zwyzywania niewinnego chłopaka od najgorszych.

Kibice wciąż mogą pojawiać się na stadionach, mimo nagłego wzrostu zachorowań na koronawirusa w całej Europie. Na ostatnim meczu Schalke 04 Gelsenkirchen U-19 z Borussii Dortmund U-19 pojawiło się około 300 kibiców gospodarzy, którzy nie potrafili utrzymać swoich nerwów na wodzy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta
Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Kibice zwyzywali 15-latka, okropne zachowanie

Dla kibiców w Niemczech derby Zagłębia Ruhry to jedno z najważniejszych wydarzeń w sezonie. Starcia pomiędzy Borussią Dortmund i Schalke 04 mają długą historię i budzą wiele emocji nawet wtedy, gdy są rozgrywane nie przez seniorskie zespołu, ale również przez te młodzieżowe czy juniorskie. Teraz przekonał się o tym 15-letni piłkarz BVB, Youssoufa Moukoko.

Niezwykle utalentowany zawodnik Borussii najpewniej miałby na swoim koncie debiut w pierwszej drużynie, gdyby nie to, że w Niemczech zawodnicy mogą zagrać na poziomie seniorskim dopiero w wieku 16 lat. Moukoko mając 15 lat gra więc w barwach swojego klubu w drużynie do lat 19 i spokojnie przygotowuje się do tego aby móc dołączyć do swoich jeszcze starszych kolegów. Teraz jednak po jednym ze swoich popisów przekonał się, jak strasznie z piłkarzem mogą obchodzić się kibice drużyny przeciwnej.

Polsat przekazał smutne informacje całej Polsce. Tragedia, nie żyje Stanisław Kogut, przegrał z koronawirusemPolsat przekazał smutne informacje całej Polsce. Tragedia, nie żyje Stanisław Kogut, przegrał z koronawirusemCzytaj dalej

Niezwykły nastolatek już zderzył się z nienawiścią i rasizmem

W meczu przeciwko Schalke Moukoko zdobył hat-tricka, dzięki czemu jego drużyna wygrała 3:2. Nie można się dziwić, że młody zawodnik cieszył się ze swojego osiągnięcia, jednak jego radość chcieli popsuć "kibice" Schalke, którzy zaczęli wyzywać 15-letniego piłkarza. "Spie****** czarnuchu", "połamię wszystko twoje kości", "połóż się w grobie" - takie słowa mógł usłyszeć młodziutki piłkarz. Wszystko nagrały kamery.

Schalke od razu postanowiło przeprosić za zachowanie swoich kibiców i zapewnia, że zajmie się tą sprawą - Możemy tylko przeprosić za zachowanie niektórych naszych fanów w stosunku do Moukoko podczas meczu drużyn do lat 19. Stanowczo potępiamy i sprzeciwiamy się takiemu zachowaniu. Wraz ze stowarzyszeniem kibiców podejmiemy odpowiednie kroki - czytamy w komunikacie na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News