Marcin Najman Saleta
YouTube.com/kanal_sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 5 Grudnia 2020

Marcin Najman ustawiał swoje walki? Przemysław Saleta pokazał dowody

Marcin Najman już od kilkunastu tygodni jest na ustach całej Polski. Były bokser musi się mierzyć z niesłabnącą krytyką po jego ostatniej walce w Fame MMA. Pięściarzowi oberwało się nie tylko od kibiców i dziennikarzy, ale także byłych zawodników. Jednym z nich był Przemysław Saleta. Teraz były mistrz Europy oskarża Najmana o ustawianie swoich walk. Jak mówi, ma na to dowody.

  • Marcin Najman od kilkunastu dni jest na ustach całej Polski. Wszystko przez walkę na Fame MMA 8, która zakończyła się skandalem
  • Bokser-celebryta odpiera ataki krytyków
  • Przemysław Saleta zarzuca Najmanowi ustawianie walk. Mówi, że ma na to dowody

Marcin Najman pozostaje na ustach niemal całej Polski. Bokser-celebryta po walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim musi się mierzyć z falą krytyki, jaka na niego spadła. Z byłego pięściarza kpili nie tylko kibice czy eksperci, ale także inni zawodnicy.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Krzysztof Piątek bohaterem Herthy w derbach Berlina. Co za występ, kapitalny mecz Polaka, brawoKrzysztof Piątek bohaterem Herthy w derbach Berlina. Co za występ, kapitalny mecz Polaka, brawoCzytaj dalej

Marcin Najman ustawiał swoje walki?

Jednym z największych krytyków Najmana w ostatnich dniach jest Przemysław Saleta. Bokser rozpoznał swój pas mistrzowski na jednym z nagrań z domu boksera-celebryty i oskarżył go o kradzież. Teraz Saleta wycelował w Najmana kolejne działa.

Saleta postanowił dodać kilka kolejnych smaczków z życia i kariery Najmana. W programie Andrzeja Kostyry podsumował całą karierę zawodową boksera-celebryty. Mocne słowa byłego mistrza Europy.

- Zawsze miał różnego rodzaju wymówki, ale posiadał także większe poczucie humoru i trochę dystansu. On ma taką taktykę na walkę, że albo trafi i zyska przewagę, albo przyjmie cios lub się zmęczy i się poddaje. Wyczerpał już limit odklepań i kontuzji, więc teraz wymyślił sobie sprawę honorową... - powiedział Saleta.

Do tego Saleta stwierdził, że Najman w trakcie swojej kariery ustawiał swoje walki, a także oszukiwał rywali. Dowodem na te oskarżenia ma być rozmowa z jednym z zawodników, którzy mieli się "podłożyć" bokserowi-celebrycie.

Dziewczyna Arkadiusza Milika pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków. Co za ciało, gorące zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Dziewczyna Arkadiusza Milika pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków. Co za ciało, gorące zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Saleta oskarża Najmana o oszustwo

- Parę lat temu, już nie pamiętam, czy ten chłopak do mnie napisał w 2014 czy 2016 roku, że walczył z Marcinem Najmanem i źle się z tym czuje. Czuje się jak frajer, bo przegrał, podłożył się chyba w 2. rundzie, bo Marcin mu obiecał, że zapłaci mu, jeśli to zrobi. Nie dość, że ma przegraną z Marcinem w rekordzie, to ten mu jeszcze nie zapłacił... - wyjawił Saleta.

Na odpowiedź Najmana na te słowa nie trzeba było długo czekać. Zawodnik na Twitterze nazwał słowa Salety wypocinami. Do posta zamieścił filmik z ich walki, do której doszło na KSW kilka lat temu.

Na tym jednak nie zakończyła się reakcja Najmana na słowa Salety. Bokser-celebryta za pomocą Twittera zapowiedział, że złoży przeciwko Salecie i Kostyrze pozew sądowy. Dodatkowo zdradził jakiej kwoty będzie żądał.

- Dość tych plugawych kłamstw! Przeciwko Kostyrze i Salecie po weekendzie wpłyną pozwy na kwotę 30 tys zł. [...] Zasadzona kasa będzie przekazana na rehabilitacje T. Golloba i M.Piotrowskiego (pis. oryg. - red) - napisał Najman na Twitterze.

Przypomnijmy, że ostatnie wydarzenia rozpoczęły się od skandalicznej walki Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na gali Fame MMA 8. Walka miała się odbyć na zasadach bokserskich, a mimo to Najman najpierw obalił swojego rywala, a później zaczął go kopać. Za swoje zachowanie został zdyskwalifikowany.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News