Marcin Najman koszmarna wpada
YouTube.com/kanal_sportowy
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2020

Gigantyczna kompromitacja Marcina Najmana. Ujawnił prywatne informacje, myślał, że nikt nie zobaczy

Marcin Najman niewątpliwie stał się gwiazdą ostatnich kilku dni. Wszystko przez awanturę po walce na gali Fame MMA 8, w związku z którą mówiły o nim tysiące internautów. Teraz słynny zawodnik MMA zaliczył koszmarną wpadkę, która może go drogo kosztować.

Marcin Najman został antybohaterem ostatnich dni w związku z niesportowym zachowaniem, jakie pokazał na gali Fame MMA 8. Zawodnik MMA w bezpardonowy sposób zaatakował Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego w sposób niezgodny z przepisami.

Wojownik znany jako "El Testosteron" nie daje kibicom o sobie zapomnieć i regularnie kontaktuje się z internautami za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio pokazał im pozew, który będzie kierowany pod adresem Życińskiego.

Popełnił przy tym jednak koszmarny błąd, który może kosztować go wiele tysięcy złotych. Fani nie wierzyli własnym oczom.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Właśnie podano druzgocącą wiadomość dla polskich skoczków. Podjęto ważną decyzję, chodzi o mistrzostwa w lotachWłaśnie podano druzgocącą wiadomość dla polskich skoczków. Podjęto ważną decyzję, chodzi o mistrzostwa w lotachCzytaj dalej

Marcin Najman zaliczył koszmarną kompromitację

Kilka dni temu Marcin Najman poinformował, że zamierza wytoczyć sądowy pozew Kasjuszowi Życińskiemu w związku z rzekomymi pomówieniami dotyczącymi jego domniemanego romansu z jedną z sióstr Godlewskich. Sam jego były rywal nie ukrywa, że jego słowa były zwykłą uszczypliwością przed walką.

Najman poszedł jednak w zaparte i zdecydował się pozwać Życińskiego, a tysiącom Polaków na Instagramie pokazał pozew sądowy skierowany właśnie do jego przeciwnika. Zapomniał jednak o istotnym szczególe.

W krótkim filmie Marcin Najman nie zakrył danych osobowych Życińskiego, jak również swoich własnych - tysiące Polaków poznały adresy zamieszkania obu panów. Niektórzy zapowiadali nawet, że wykorzystają sytuację w celu zrobienia Najmanowi przykrego żartu.

Ten jak dotąd nie odniósł się do sytuacji, lecz mówi się, że być może teraz grozić mu mogą poważne konsekwencje. Niewykluczone, że będą one poważniejsze od tych, jakie zgodnie z pozwem ponieść ma Życiński.

Media podały pilną wiadomość. Łukasz Piszczek wraca do reprezentacji Polski, ma pracować u Jerzego BrzęczkaMedia podały pilną wiadomość. Łukasz Piszczek wraca do reprezentacji Polski, ma pracować u Jerzego BrzęczkaCzytaj dalej

Marcin Najman zapomniał o istotnym szczególe

Póki co nie wiadomo, czy Kasjusz Życiński w odpowiedzi na zachowanie Marcina Najmana również zdecyduje się go pozwać, bo ujawnienie danych wrażliwych to oczywiste naruszenie zasad RODO. Sam Najman nie przeprosił za swoją wpadkę.

Marcin Najman z pewnością nie pojawi się na gali Fame MMA 9, lecz zapowiada pożegnalną galę.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News