Marcin Najman zdjęcia
screen youtube.com/Fame MMA
Autor Łukasz Kowalski - 12 Grudnia 2020

Marcin Najman pochwalił się zdjęciem sprzed lat. Aż trudno poznać, że to on, co za fryzura (FOTO)

Marcin Najman od kilku tygodni pozostaje na ustach kibiców w Polsce. W ostatnim czasie bokser-celebryta musiał się zmagać ze zmasowanymi atakami krytyków. W sobotę postanowił zaskoczyć wszystkich i ku zdziwieniu fanów pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Najman pokazał, jak się zmienił na przestrzeni lat. Okazuje się, że nie zawsze był łysy. Na zdjęciu boksera-celebryty z młodości można zauważyć, że w przeszłości miał bujniejszą niż teraz fryzurę.

  • Marcin Najman od kilku tygodni pozostaje na ustach kibiców w Polsce.
  • Bokser-celebryta w ostatnim czasie odpierał zmasowane ataki na swoją osobę.
  • Na swoim Instagramie były pięściarz pokazał zdjęcie z czasów młodości.
  • Najman przez lata przeszedł wielką metamorfozę.

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Pod koniec listopada miał stoczyć swoją ostatnią walkę w karierze. Na gali Fame MMA miał odbyć swoją pożegnalną walkę z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Wiadomo już, że boksera-celebrytę jeszcze zobaczymy w oktagonie.

Jakub Błaszczykowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Ma mieszkanie jak z bajki, kosztowało milionyJakub Błaszczykowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Ma mieszkanie jak z bajki, kosztowało milionyCzytaj dalej

Marcin Najman pokazał zdjęcie z młodości

Pojedynek Najmana z Życińskim zakończył się skandalem. Panowie mieli walczyć na zasadach bokserskich, a tymczasem bokser-celebryta najpierw obalił przeciwnika, a po wznowieniu walki zaczął go kopać. Sędziowie za niesportowe zachowanie zdyskwalifikowali Najmana.

Po walce skandalicznie zachował się trener byłego pięściarza. Damian Herczyk podszedł do "Don Kasjo" i zaczął go ciągnąć za nogę. Szkoleniowiec Najmana wykręcił nogę Życińskiego i zerwał mu więzadła w stawie skokowym.

Po tych wydarzeniach Najman i jego trener zostali dożywotnio zdyskwalifikowani przez Fame MMA. Jak się okazało, starcie z Życińskim nie będzie ostatnim w karierze boksera-celebryty. Pięściarz poinformował, że sam zorganizuje sobie pożegnalną walkę.

Na razie nie wiele wiadomo o gali, którą Najman będzie organizował. Wciąż nieznany pozostaje także ostatni w karierze rywal boksera-celebryty. - Już w poniedziałek ogłoszę szczegóły mojej gali, na której stoczę pożegnalną walkę - zadeklarował w mediach społecznościowych Najman.

Polskie media właśnie podały druzgocącą wiadomość. Nie żyje Zbigniew Bemowski, kiedyś był idolem tysięcy PolakówPolskie media właśnie podały druzgocącą wiadomość. Nie żyje Zbigniew Bemowski, kiedyś był idolem tysięcy PolakówCzytaj dalej

Najman zachwycił fanów zdjęciem z młodości

Po wydarzeniach na gali Fame MMA 8 Najman musiał się zmagać ze zmasowanymi atakami na swoją osobę. Z ankiety Sport Management Polska oraz Sport Analytics wynika, że aż 83% Polaków nie uważa boksera-celebryty za sportowca.

Do tego zaostrzył się spór częstochowianina z Przemysławem Saletą. Poszło o pas mistrzowski boksera, który fani zauważyli na szafce Najmana na jednym z nagrań. Do tego Saleta oskarżył boksera-celebrytę o ustawianie swoich walk i oszustwo.

Sobota w porównaniu z poprzednimi dniami w wykonaniu Najmana była bardzo spokojna. Najman wywołał poruszenie w sieci, ale nie ze względu na kolejny spór. Bokser-celebryta pokazał zdjęcie ze swojej młodości. Fotografia wywołała poruszenie wśród fanów.

Na zdjęciu Najmana z młodości, można zauważyć, jak bardzo były pięściarz zmienił się na przestrzeni lat. Najbardziej w oczy rzuca się fryzura, jaką w młodości nosił Najman. Od lat zawodnik znany jest ze swojej łysiny.

Okazuje się, że w czasach swojej młodości Najman nosił bardziej bujną fryzurę. Bez wątpienia jest to jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć boksera-celebrytę z włosami. - Się nosiło fryzurę - napisał Najman pod zdjęciem.

Marcin Najman zdjęcie

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News