Marcin Najman zdjęcia
screen youtube.com/Fame MMA
Autor Łukasz Kowalski - 12 Grudnia 2020

Marcin Najman pochwalił się zdjęciem sprzed lat. Aż trudno poznać, że to on, co za fryzura (FOTO)

Marcin Najman od kilku tygodni pozostaje na ustach kibiców w Polsce. W ostatnim czasie bokser-celebryta musiał się zmagać ze zmasowanymi atakami krytyków. W sobotę postanowił zaskoczyć wszystkich i ku zdziwieniu fanów pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Najman pokazał, jak się zmienił na przestrzeni lat. Okazuje się, że nie zawsze był łysy. Na zdjęciu boksera-celebryty z młodości można zauważyć, że w przeszłości miał bujniejszą niż teraz fryzurę.

  • Marcin Najman od kilku tygodni pozostaje na ustach kibiców w Polsce.
  • Bokser-celebryta w ostatnim czasie odpierał zmasowane ataki na swoją osobę.
  • Na swoim Instagramie były pięściarz pokazał zdjęcie z czasów młodości.
  • Najman przez lata przeszedł wielką metamorfozę.

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Pod koniec listopada miał stoczyć swoją ostatnią walkę w karierze. Na gali Fame MMA miał odbyć swoją pożegnalną walkę z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Wiadomo już, że boksera-celebrytę jeszcze zobaczymy w oktagonie.

Marcin Najman pokazał zdjęcie z młodości

Pojedynek Najmana z Życińskim zakończył się skandalem. Panowie mieli walczyć na zasadach bokserskich, a tymczasem bokser-celebryta najpierw obalił przeciwnika, a po wznowieniu walki zaczął go kopać. Sędziowie za niesportowe zachowanie zdyskwalifikowali Najmana.

Po walce skandalicznie zachował się trener byłego pięściarza. Damian Herczyk podszedł do "Don Kasjo" i zaczął go ciągnąć za nogę. Szkoleniowiec Najmana wykręcił nogę Życińskiego i zerwał mu więzadła w stawie skokowym.

Po tych wydarzeniach Najman i jego trener zostali dożywotnio zdyskwalifikowani przez Fame MMA. Jak się okazało, starcie z Życińskim nie będzie ostatnim w karierze boksera-celebryty. Pięściarz poinformował, że sam zorganizuje sobie pożegnalną walkę.

Na razie nie wiele wiadomo o gali, którą Najman będzie organizował. Wciąż nieznany pozostaje także ostatni w karierze rywal boksera-celebryty. - Już w poniedziałek ogłoszę szczegóły mojej gali, na której stoczę pożegnalną walkę - zadeklarował w mediach społecznościowych Najman.

Najman zachwycił fanów zdjęciem z młodości

Po wydarzeniach na gali Fame MMA 8 Najman musiał się zmagać ze zmasowanymi atakami na swoją osobę. Z ankiety Sport Management Polska oraz Sport Analytics wynika, że aż 83% Polaków nie uważa boksera-celebryty za sportowca.

Do tego zaostrzył się spór częstochowianina z Przemysławem Saletą. Poszło o pas mistrzowski boksera, który fani zauważyli na szafce Najmana na jednym z nagrań. Do tego Saleta oskarżył boksera-celebrytę o ustawianie swoich walk i oszustwo.

Sobota w porównaniu z poprzednimi dniami w wykonaniu Najmana była bardzo spokojna. Najman wywołał poruszenie w sieci, ale nie ze względu na kolejny spór. Bokser-celebryta pokazał zdjęcie ze swojej młodości. Fotografia wywołała poruszenie wśród fanów.

Na zdjęciu Najmana z młodości, można zauważyć, jak bardzo były pięściarz zmienił się na przestrzeni lat. Najbardziej w oczy rzuca się fryzura, jaką w młodości nosił Najman. Od lat zawodnik znany jest ze swojej łysiny.

Okazuje się, że w czasach swojej młodości Najman nosił bardziej bujną fryzurę. Bez wątpienia jest to jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć boksera-celebrytę z włosami. - Się nosiło fryzurę - napisał Najman pod zdjęciem.

Marcin Najman zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News