Marcin Najman
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Listopada 2020

Czy Marcin Najman jest sportowcem? Polacy nie mają wątpliwości, miażdżąca przewaga głosów

Marcin Najman skompromitował się w walce z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim podczas gali Fame MMA 8. O 41-letnim zawodniku mówią niemal wszyscy. Jak się okazuje, większość Polaków patrzy na jego poczynania krytycznym okiem. Przeprowadzono nawet specjalną ankietę poświęconą bokserowi-celebrycie, z której jasno wynika, co myślą o nim rodacy.

Marcin Najman ponownie stał się “bohaterem” Polaków. Firmy Sport Analytics i Sport Management Polska postanowiły przeprowadzić ankietę, w której pytały, czy Polacy uważają 41-latka za sportowca. “El testosteron” nie będzie zadowolony z reakcji i odpowiedzi rodaków.

Nie żyje reprezentant Francji. Wicemistrz świata odszedł zdecydowanie za wcześnieNie żyje reprezentant Francji. Wicemistrz świata odszedł zdecydowanie za wcześnieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Urodziła dziecko z gwałtu, zwróciła się z prośbą do Kai Godek. Dostała skandaliczną odpowiedź
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli


Marcin Najman został brutalnie oceniony przez Polaków

Nie milkną echa sobotniej gali Fame MMA 8. Jednym z wydarzeń wieczoru było oczywiście starcie Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Między panami iskrzyło od dawna.

Wszystkie nieporozumienia mieli wyjaśnić sobie w oktagonie. Walka miała być toczona na zasadach boksu, ale w mniejszych rękawicach. Marcin Najman postanowił jednak złamać przepisy i zaatakował przeciwnika, najpierw go obalając, a następnie kopiąc.

Sędzia natychmiast przerwał pojedynek i zdyskwalifikował Najmana. W oktagonie wywiązała się awantura. W zamieszaniu skandalicznego zachowania dopuścił się trener Marcina Najmana Damian Herczyk. Uszkodził on nogę “Don Kasjo”, który musiał udać się do szpitala.

Najman i Herczyk dostali dożywotni zakaz udziału w wydarzeniach pod szyldem Fame MMA. “El Testosteron” zostanie też ukarany karą finansową, a wobec jego trenera złożone zostanie zawiadomienie do prokuratury. Sprawa wywołuje ogromne emocje.

Joanna Jędrzejczyk w skąpym bikini przy basenie. Gwiazda MMA w ponętnej odsłonie (FOTO)Joanna Jędrzejczyk w skąpym bikini przy basenie. Gwiazda MMA w ponętnej odsłonie (FOTO)Czytaj dalej


Polacy nie mają wątpliwości, Najman to nie sportowiec

Nastroje Polaków dotyczące Marcina Najmana postanowili sprawdzić przedstawiciele firmy konsultingowej Sport Management Polska oraz agencji badawczej Sport Analytics. W ankiecie, jaką przeprowadzono wśród Polaków, najważniejszym pytaniem było, czy uważają oni Marcina Najmana za sportowca. Wyniki są jednoznaczne.

Ponad 83 proc. ankietowanych jest zdania, że Najmana nie można uznać za sportowca. Tylko 7,6 proc. jest przeciwnego zdania. Polacy ogólnie bardzo źle oceniają kontrowersyjnego zawodnika. 75, 5 proc. zapytanych, jak ocenia Najmana, odpowiedziało, że źle. Dobrą oceną uzyskał on zaledwie u 6 proc. ankietowanych.

Interesujący jest także rezultat ankiety, w której pytano o powody, dla których Polacy oglądają walki z udziałem Marcina Najmana. Aż 76,1 proc. odpowiedziało, że dla śmiechu. 68,6 proc. natomiast śledzi jego poczynania, by zobaczyć, co jeszcze potrafi “wywinąć”. 40,4 proc. otwarcie przyznaje, że chce być świadkiem kolejnej kompromitacji Najmana. Zaledwie 2,1 proc faktycznie mu kibicuje.

Wyniki ankiety przeprowadzonej przez Sport Management Polska i Sport Analytics nie zostawiają wątpliwości. Poczynania Marcina Najmana nie mają nic wspólnego z prawdziwym sportem. Warto zaznaczyć, że nawet celebryci i zawodnicy MMA ruszyli z akcją, która ma sprawić, że Najman straci zainteresowanie opinii publicznej, by dłużej nie kompromitować sportu.

Źródło: Sport Analytics, Sport Management Polska, wirtualnemedia.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Samsung wydał oficjalne oświadczenie. Koniec popularnych smartfonów, fani są załamani
  2. Wiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniem
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdni
  7. Środki dla rolników rozdzielono pospiesznie. Teraz okazuje się, że w USA pieniądze w dużej mierze trafiły do oszustów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News