Marcin Najman
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Listopada 2020

Marcin Najman wystartuje w... turnieju rycerskim? Bokser dostał już propozycję

Marcin Najman po skandalicznym zachowaniu podczas ostatniej gali Fame MMA stara się zrobić wszystko, by przekonać Polaków o tym, że postąpił słusznie, łamiąc zasady i obalając “Don Kasjo”. Bokser-celebryta przekonuje także, że otrzymuje intratne propozycje od najlepszych federacji MMA w Polsce, mimo że kolejne z nich wypierają się jakiegokolwiek kontaktu z nim. Jedną propozycję jednak faktycznie otrzymał. Najmanowi zaproponowano udział w walce rycerskiej niczym w średniowieczu.

Marcin Najman na Twitterze zdradził, że zaproponowano mu kolejną walkę. Tym razem jednak “El Testosteron” miałby zamienić rękawice na kopię i konia. Najman miałby bowiem wystąpić w walce rycerskiej.

Mało kto wie, kim jest tata Igi Świątek. Kiedyś był gwiazdą, osiągał wielkie sukcesyMało kto wie, kim jest tata Igi Świątek. Kiedyś był gwiazdą, osiągał wielkie sukcesyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:


Marcin Najman otrzymał zaskakującą propozycję walki

Choć od gali Fame MMA 8 minął już ponad tydzień, wciąż nie milkną echa skandalicznego zachowania Marcina Najmana. Bokser-celebryta złamał wówczas zasady walki z Kasjuszem Życińskim.

Choć walka miała odbyć się na zasadach bokserskich, Najman obalił przeciwnika i chciał walczyć w parterze. Gdy sędzia upomniał go odjęciem punktu, ten kopnął Życińskiego i został zdyskwalifikowany. W oktagonie rozpętała się burza.

W efekcie Fame MMA ogłosiła, że Najman otrzymuje dożywotni zakaz uczestnictwa w galach przez nią organizowanych, a także nałoży na niego karę finansową. Kontrowersyjny zawodnik jednak zupełnie się nie przejął tą decyzją, podobnie zresztą jak krytyką ze strony kibiców i rodaków.

Takiej fali krytyki, jaka spadła na Marcina Najmana, już dawno nie obserwowaliśmy w Polsce. Zażenowani postawą 41-latka byli nawet jego nieliczni kibice. Najman jednak jakby zupełnie nie widział problemu w całej sytuacji i nadal z pełnym przekonaniem wmawia wszystkim, że postąpił słusznie.

W sobotę Marcin Najman ogłosił, że wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zamierza zorganizować niezależną galę MMA. Podczas wydarzenia stoczy pożegnalną walkę i zakończy karierę. Choć mało osób już wierzy w jakiekolwiek słowa zawodnika, wciąż pojawiają się dla niego kolejne oferty.

Fatalne informacje na temat Roberta Lewandowskiego. Kibice wstrzymali oddechFatalne informacje na temat Roberta Lewandowskiego. Kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej


“El Testosteron” rycerzem?

Sam Marcin Najman zdradził w swoich mediach społecznościowych, że otrzymał bardzo oryginalną propozycję walki. Zasugerowano mu, by stoczył walkę rycerską. Najman miałby wsiąść na konia i z kopią w dłoni ruszyć na przeciwnika.

Bokser-celebryta od razu postanowił ustosunkować się do takiej oferty. Na Twitterze zamieścił zdjęcie, na którym widać go podczas jazdy konnej. Odpowiedział, że zostanie jednak przy walce w MMA.

- Ktoś napisał... to teraz w mma wypadałoby na koniu w zbroi i z kopią. Spokojnie... zrobimy to w mma - napisał Najman. Być może sugestia nie była zła i przy pomocy sympatycznego zwierzaka 41-latek miałby większe szanse na zwycięstwo?

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News