Michael Schumacher
instagram.com/michaelschumacher
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Czerwca 2020

Tragiczne doniesienia w sprawie Michaela Schumachera. Nie przejdzie ważnej operacji, słowa lekarza wywołują łzy

Michael Schumacher nie wróci już nigdy nie zdrowia? Legendarny kierowca Formuły 1, który kilka lat temu doznał groźnego upadku w trakcie jazdy na torze narciarskim od lat przebywa w szpitalu, a jego rodzina szuka opcji, jak przywrócić Niemca do pełni sprawności. Ostatnimi czasy głośno było o tym, że popularny "Schumi" przejdzie operację. Teraz jednak wiadomo, że do zabiegu nie dojdzie, a jego stan jest niemalże krytyczny.

Michael Schumacher jest uważany za jednego z najlepszych kierowców w historii Formuły 1. Jego osiągnięcia w barwach Ferrari zapisały się złotymi głoskami w historii sportu, a sam Niemiec stał się niekwestionowaną legenda. Niestety, od wielu lat sportowiec, który inspirował innych i pokazywał wielką formę leży w szpitalu, a jego rodzina szuka rozpaczliwie metod uleczenia swojego bliskiego. Ostatnimi czasy głośno było w sprawie pionierskiej operacji przeszczepu wykorzystaniem komórek macierzystych z serca do mózgu rajdowca. Niestety, do tej operacji nie dojdzie, a słowa lekarzy nie dają wielkich szans Schumacherowi na powrót do normalnego życia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Już dziś w Biedronce za 1 złoty zyskasz o wiele więcej. Sieć przygotowuje się na szturm klientów
Marcin Najman kończy karierę. Wiemy, kiedy po raz ostatni wejdzie na ringMarcin Najman kończy karierę. Wiemy, kiedy po raz ostatni wejdzie na ringCzytaj dalej

Michael Schumacher walczy o zdrowie i życie. Niestety, bezskutecznie

Według najnowszych doniesień, Niemiec jest jedynie zdolny do wykonywania pojedyńczych ruchów, jednak jego mózg, ani ciało nie pozwalają na większy wysiłek. W związku z tym, próbowano ostatnimi czasy przeprowadzić odważną i pionierską operację przeszczepienia komórek macierzystych byłego rajdowca z Ferrari. Niestety, szpital, który miał przyjąć niemieckiego mistrza skontaktował się z rodziną i powiedział, że jest to niemożliwe z powodu pandemii koronawirusa.

Sama rodzina Schumachera nie odniosła się do postanowienia szpitala i wydaje się, że z pokorą przyjęła jego decyzję o przełożeniu operacji. Może się jednak okazać, że i to leczenie nie pomoże. Lekarze twierdzą, że rajdowiec już nigdy nie wróci do normalnego życia.

Przyszłość Lewandowskiego mogła wyglądać zupełnie inaczej. Na jaw wyciekły szczegóły rozmów z Realem MadrytPrzyszłość Lewandowskiego mogła wyglądać zupełnie inaczej. Na jaw wyciekły szczegóły rozmów z Realem MadrytCzytaj dalej

Michael Schumacher nie wróci do normalnego życia? Przerażające słowa lekarzy

O tym, że Micheal Schumacher już na zawsze pozostanie niepełnosprawnym przekonany jest m.in. Nicola Acciarii. Słynny włoski neurochirurg odniósł się do stanu zdrowia kierowcy w wydzie z pismem "Contro Copertina".

- Michael cierpi na zanik mięśni i osteoporozę. Ma także szereg zmian organicznych. Teoretycznie będzie w stanie stanąć na nogach, ale nigdy nie wróci do normalnego życia. Zmiany w strukturach mięśni są nieodwracalne. Skutków tak ciężkiego urazu mózgu nie da się odwrócić. W tej chwili to już inna osoba niż ta, którą wszyscy zapamiętali - powiedział lekarz na łamach pisma.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News