Nie żyje
Pixabay
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Października 2020

Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne

Nie żyje wybitna postać małopolskiego spotu. W czwartek po południu lokalne media poinformowały śmierci zasłużonej działaczce, która poświęciła sportowi wiele lat swojego życia. Okres największych sukcesów polskiego sportu przypada na lata jej zarządzania. Kibice są zdruzgotani.

Nie żyje jedna z najbardziej zasłużonych postaci małopolskiego sportu. W czwartek po południu "Tygodnik Podhalański" poinformował, że w wypadku samochodowym w wieku 72 lat zginęła Anna Pęksa, była działaczka sportowa i naczelniczka Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Zakopanem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Nie żyje wibitna działaczka

Śmierć Pęksy wstrząsnęła lokalną społecznością. Od lat prężnie działała na rzecz edukacji i rozwoju sportu w regionie. Swoją karierę rozpoczynała jako pedagog i nauczyciel, a później także w Kuratorium Oświaty na stanowisku wizytatora szkół z terenu powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.

Przez cały czas pracowała na rzecz oświaty i sportu w regionie. Przez lata była naczelniczką Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Zakopanem. To właśnie podczas jej kadencji swój szczytowy moment miała w Polsce "Małyszomania" związana z sukcesami Adama Małysza.

Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Czytaj dalej

Wielka strata polskiego sportu

Mieszkańcy pod wpisem na Facebooku informującym o śmierci Pęksy są zdruzgotani. Wszyscy podkreślają, jak wspaniałą i ciepłą była osobą. "Wspaniała nauczycielka, wspaniały człowiek", "Była serdeczną, ciepłą osobą. Szkoda, że tak nagle odeszła" - piszą w komentarzach mieszkańcy regionu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Abonament RTV będzie wyższy w przyszłym roku. Wiemy kto nie musi płacić, spore zaskoczenie
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News