Piast Gliwice Waldemar Fornalik
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2020

Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19

Piast Gliwice rozpocznie dziś drugi mecz na drodze do gry w Lidze Europy. Trzecia drużyna minionego sezonu PKO Ekstraklasy zagra z austriackim Hartbergiem musi poradzić sobie bez swojego trenera na ławce. Informacje na ten temat wywołały gigantyczną sensację wśród kibiców.

Piast Gliwice w swoim pierwszym meczu w tegorocznych eliminacjach fazy grupowej Ligi Europy pozytywnie zaskoczył kibiców, eliminując Dynamo Mińsk. Drugi z wylosowanych rywali, austriacki Hartberg, z pewnością nie jest najtrudniejszym zespołem w stawce, jednak nie ma wątpliwości, że tym razem gliwiczan czeka znacznie trudniejsze starcie. Zwłaszcza, że będą musieli poradzić sobie bez trenera.

Dziś do Polski dotarła sensacyjna wiadomość o tym, że Waldemar Fornalik został natychmiastowo odsunięty od drużyny przed meczem z Hartbergiem. Informacja ta zszokowała wszystkich polskich kibiców, którzy trzymają dziś kciuki za mistrza Polski z 2019 roku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzów
Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendęGdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Piast Gliwice musi poradzić sobie bez trenera

Piast Gliwice bardzo zaimponował swoim kibicom, wygrywając z Dynamem Mińsk, jednak prawdziwym testem miało być starcie z lepszym rywalem, jakim jest Hartberg. Wiemy już jednak, że na ławce w tym meczu nie usiądzie trener Piasta Waldemar Fornalik. Został on natychmiastowo odsunięty od pracy z zespołem, a na ławce usiądzie dziś jego brat Tomasz.

Jaki jest powód takiej decyzji? Dowiedzieliśmy się, że dwie osoby ze sztabu szkoleniowego Piasta Gliwice są chore na COVID-19. Wśród nich, jak informuje sport.pl, znalazł się właśnie Waldemar Fornalik, który w najbliższym czasie nie będzie mógł pracować ze swoim zespołem. Taka informacja to spory cios dla wszystkich zwolenników byłego selekcjonera reprezentacji Polski.

Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowaZbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowaCzytaj dalej

Piast Gliwice tymczasowo bez trenera

Nie ma wątpliwości, że Waldemar Fornalik powróci na ławkę Piasta Gliwice, jednak wiemy, że nie dojdzie do tego ani dzisiaj, ani prawdopodobnie podczas najbliższego spotkania. Na ten moment nie podano żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1000 zł kary za jeden post na Facebooku. Pamiętaj, że czujne oko urzędu obserwuje
  2. Słońce wchodzi w zupełnie nowy cykl. Czy stanowi zagrożenie dla ludzkości? Co to oznacza? NASA wyjaśnia
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News