Filip Laskowski
screen youtube.com/@flaskowski_14 - #PonadNamiTylkoGóry (Official Video)
Autor Aleksy Kiełbasa - 28 Lipca 2020

Piłkarz Podbeskidzia nagrał piosenkę z radości po awansie do Ekstraklasy. Ma szansę trafić na listy przebojów? (WIDEO)

Podbeskidzie Bielsko-Biała zajęło 2 miejsce w zakończonym sezonie Fortuna 1 Ligi i dzięki temu awansowało do PKO Ekstraklasy. Z tego powodu jeden z piłkarzy postanowił nagrać piosenkę podsumowującą wyczyn Górali. Filip Laskowski wystąpił tym razem w roli rapera i trzeba przyznać, że wyszło mu to całkiem nieźle.

Piłkarze z Bielsko-Białej w minionym sezonie zakończyli zmagania na 2 miejscu, choć przed ostatnią kolejką byli jeszcze liderem, ale dwie porażki w ostatnich dwóch meczach sprawiły, że nie udało im się tryumfować na zapleczu Ekstraklasy. Na regularne występy w zespole nie zawsze mógł liczyć 19-letni Filip Laskowski. Pomocnik uzbierał raptem 429 minut w Fortuna 1 Lidze, ale nie zraziło go to, aby w szczególny sposób uczcić awans do PKO Ekstraklasy. Piłkarz postanowił nagrać piosenkę, która opisuje sezon Górali i zaprezentować przy tym swoje umiejętności muzyczne.

Piosenka o awansie do Ekstraklasy

Jak przyznaje Filip Laskowski w rozmowie z portalem beskidza24.pl, sam przygotował tekst, w studiu pomógł mu producent Łukasz Kowaluk, a wideo nagrał i zmontował Paweł Szaliński. W realizacji wzięła również udział cała ekipa Podbeskidzia Bielsko-Biała. Kawałek stał się przebojem w szatni Górali.

- Interesuję się muzyką od dawna i zawsze chciałem spróbować swoich sił w studiu nagrań. Teraz się to udało i jestem zadowolone z efektu. Gdy koledzy z drużyny dowiedzieli się, że tworzę muzykę bardzo nalegali żebym napisał coś o zespole. Teraz ta piosenka towarzyszy nam w szatni i pewnie zostanie z nami na długo. Cieszę się, że udało się w tekście oddać atmosferę panującą w drużynie – mówi Filip Laskowski. – O karierze muzycznej na razie nie myślę, skupiam się na piłce, bo to sport jest dla mnie najważniejszy – dodaje.

„Ponad nami tylko góry”

Utwór nosi tytuł „Ponad nami tylko góry” i jest nagrany w hip-hopowym stylu. W tekście padają słowa o zaciętości, jedności oraz zamiłowania do tego, co piłkarze robią oraz rzecz jasna o spełnionych marzeniach, czyli dostaniu się do Ekstraklasy. Piosenka ma nieco ponad 2 minuty, a ostatnie kilkadziesiąt sekund to obrazki ukazujące piłkarzy Podbeskidzia cieszących się z awansu. Efekty możecie zobaczyć w klipie zmieszczonym poniżej.

Zdjęcie wyróżniające to screen z wideo @flaskowski_14 - #PonadNamiTylkoGóry (Official Video) na serwisie YouTube.


Źródło: beskidza24.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News