Piotr Żyła czapki
Instagram - Piotr Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 15 Listopada 2020

Na jaw wyszło, co łączy Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Zarabiają nie tylko na skokach, Justyna Żyła brała w tym udział

Piotr Żyła od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Jak się okazuje, polski skoczek ma bardzo wiele wspólnego z innym z liderów reprezentacji Polski Kamilem Stochem. Obaj dzielą nie tylko pasję do skoków narciarskich, ale także prowadzą bliźniacze interesy. Ważną postacią przy rozpoczęciu kariery biznesowej Piotra Żyły była jego była żona Justyna.

Piotr Żyła od lat jest jednym z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Zawodnik dzięki swoim występom, a także poczuciu humory zyskał wielką popularność, którą postanowił przekuć w biznes.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  2. Dramat Justyny Steczkowskiej. Nie żyje najbliższa jej osoba, o śmierci poinformowała siostra gwiazdy
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra ŻyłęAdam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra ŻyłęCzytaj dalej

Piotr Żyła stworzył biznes przy pomocy byłej żony

Piotr Żyła od kilku lat jest właścicielem sklepu internetowego, w którym sprzedaje czapki. W rozkręceniu własnego biznesu bardzo mocno skoczkowi pomagała już była żona Justyna Żyła. Jak opowiedziała kilka lat temu, inspiracją dla skoczka w stworzeniu własnego sklepu z czapkami byli jego fani.

Justyna podarowała Piotrowi czapkę "z oczami", którą skoczek ubierał przy niemal każdej okazji. Czapka bardzo szybko zdobyła popularność wśród fanów skoczka, którzy wysyłali liczne pytania o możliwość zakupienia takiej samej.

- Dużo osób pytało go na Facebooku o możliwość zakupu takiej samej. I Piotr wpadł na pomysł: Może bym sam zaprojektował swoją kolekcję? - zdradziła Żyła w rozmowie z portalem cieszyn.naszemiasto.pl. - Chciałem dać kibicom swój gadżet. To, co się ze mną kojarzy, to czapka. Tak wyszło, że żona prowadzi sklep właśnie z czapkami - dodał skoczek.

Justyna Żyła przez kilka lat nawet reklamowała czapki sygnowane nazwiskiem jej męża. Po rozwodzie który miał miejsce dwa lata temu, para pozostaje w nie najlepszych relacjach, o czym świadczą kłótnie w mediach społecznościowych i wzajemne przytyki.

Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historiiTragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historiiCzytaj dalej

Piotr Żyła i Kamil Stoch mają wiele wspólnego także poza skocznią

Jak się okazuje, Piotr Żyła poszedł podobną ścieżką kariery biznesowej co Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijki także ma własny sklep internetowy, w którym sprzedaje m.in.: czapki. Niektóre sam nawet projektuje.

- Wspólnie z grupą zaufanych elfów aktywnie biorę udział w powstawaniu każdego z produktów. Rysuję (nie chcielibyście tego widzieć), dobieram kolory (słuchając tych, co czują trendy), mierzę, zmieniam, komentuję, podziwiam, zatwierdzam. I wyjątkowo chętnie daję się fotografować - możemy przeczytać na stronie internetowej sklepu.

Polskiemu mistrzowi olimpijskiemu także na początku jego kariery biznesmena pomagała małżonka. Partnerka trzykrotnego mistrza olimpijskiego to prawdziwa bizneswoman. Mnogość jej pasji odzwierciedla się w jej działaniach. Znana jest jako fotograf, pedagog, menedżerka, założycielka agencji marketingu i klubu sportowego, judoczka oraz projektantka.

Ewa Bilan-Stoch szczególnie mocno pomaga swojemu mężowi w założonym przez niego klubie Eve-nement Ski Jumping Team. Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego odpowiada także za wizerunek i kontakty marketingowe męża ze sponsorami.

Piotr Żyła, jak i Kamil Stoch odliczają ostatni dni przed rozpoczęciem nowego sezonu Pucharu Świata. Już w piątek na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle odbędą się kwalifikacje, w sobotę konkurs drużynowy, a na niedzielę zaplanowano zawody indywidualne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wirus z Iranu rozprzestrzenia się w sieci. Eksperci ostrzegają, można stracić ogromne pieniądze
  2. W drodze do szpitala czeka nas niemałe zaskoczenie. Już nie tylko karetki będą transportować pacjentów
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
  4. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)
  5. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  6. Już 5 grudnia wejdą w życie długo wyczekiwane zmiany. Kierowcy będą zadowoleni
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News