Piotr Żyła zdjęcie
Facebook.com/Piotr Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 19 Lipca 2020

Piotr Żyła w swoim stylu podsumował medialną awanturę z żoną. Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów (FOTO)

Piotr Żyła w weekend stoczył istną medialną wojnę ze swoją byłą małżonką. Po dwóch dniach kłótni, reprezentant Polski postanowił w swoim stylu skomentować, to co się wydarzyło. Polak na swoim Instagramie zamieścił wymowne zdjęcie, które podsumowuje to, co wydarzyło się w ten weekend. Kibice jak zwykle są zachwyceni poczuciem Humoru skoczka.

Piotr Żyła razem ze swoją żoną stoczyli istną wojnę za pomocą mediów społecznościowych. Wszystko zaczęło się od Justyny Żyły, która w sieci opublikowała zdjęcie rozmowy skoczka ze swoją córką. Widać na tym zdjęciu jak reprezentant Polski w kontaktach ze swoim dzieckiem obraża swoją byłą żonę.

Piotr Żyła skomentował kłótnię z byłą żoną

Na to nie pozostał dłużny Piotr Żyła, który w długim wpisie na Instagramie odniósł się do opublikowanego przez byłą żonę zdjęcia, a także opowiedział, jak wygląda relacja jego relacja z Justyną Żyłą. Skoczek zaznaczył na początki, że nie jest fanem publicznych kłótni, ale zdecydował się skomentować pewne wydarzenia, ponieważ jego zdaniem do publicznej dyskusji Justyna Żyła zaczęła „wciągać” dzieci.

Zawodnik przedstawił także zdjęcie prywatnej konwersacji pomiędzy małżonkami. Celebrytka w wiadomościach wysyłanych do swojego byłego męża grozi śmiercią jego nowej partnerce. Kobieta nawet zaznacza, że zdaje sobie sprawę z tego, że to są groźby karalne i sprawa może trafić na policję.

- Taki sobie cel obrałam i choćby nie wiem co to zabije ku**e - pisała Justyna Żyła do swojego byłego męża. - I mówię całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam zabije s*ke - napisała Justyna Żyła do swojego byłego męża.

Humorystyczne zdjęcie Piotra Żyły

Justyna Żyła chciała zakończyć publiczną kłótnię między byłymi małżonkami i opublikowała specjalne oświadczenie dla swoich fanów, w którym zwierza się z tego, jak wyglądało jej małżeństwo z Piotrem Żyłą. Na samym początku zaznaczyła, że oświadczenie publikuje, by nie ranić więcej dzieci publiczną kłótnią między rodzicami.

- Zawsze miał otwarte drzwi, a dzieci cieszyły się na wizytę ojca. Do pewnego momentu. Miały tylko jedną prośbę - podczas spotkań nie chciały widywać nowej partnerki taty. Czy to dużo? Każdy potrzebuje czasu, nawet dzieci - albo tym bardziej dzieci – zaznaczyła Justyna Żyła w oświadczeniu.

To jednak nie był koniec działań celebrytki tej soboty. Na swoim Instagramie pokazała, co zrobiła ze zdjęciami swojego byłego męża. Na jej stories fani mogli zobaczyć porwane przez nią zdjęcia reprezentanta Polski. – Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie –napisała.

W niedzielny poranek Piotr Żyła skwitował z typowym dla siebie poczuciem humoru. Polski skoczek narciarski zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające osła w okularach przeciwsłonecznych. - Miłej niedzieli – napisał krótko skoczek. Kibice nie kryją zachwytu nad poczuciem humoru zawodnika. "Cały Pioter", "super zdjęcie" – to tylko część komentarzy internautów pod zdjęciem.

Piotr Żyła zdjęcie

(fot: Instagram - Piotr Żyła)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News