Na zdjęciu: Piotr Żyła
Zdjęcie autorstwa: Piotr Drabik z Flickr/ CC BY 2.0
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Lipca 2020

Piotr Żyła ujawnił niesamowity talent. Skoczek łączy trening z wypoczynkiem (WIDEO)

Piotr Żyła w ostatnich dniach mógł czuć się bardzo zestresowany za sprawą wojny w mediach społecznościowych, jaka rozgorzała między nim, a jego byłą małżonką Justyną. Z opublikowanych przez skoczka zdjęć ukazujących zapis rozmowy SMS-owej, mogliśmy się dowiedzieć, że celebrytka groziła obecnej partnerce Piotra Żyły. Publiczna walka nie należy na pewno do przyjemnych, dlatego nasz reprezentant postanowił zostawić to za sobą i skorzystać z wakacji. Podczas wypoczynku uwielbiany sportowiec, popisał się niesamowitym talentem. 

Piotr Żyła postanowił zapomnieć o nieprzyjemnym incydencie z udziałem swojej byłej żony i kłótni z nią na łamach mediów społecznościowych. Skoczek korzysta z uroków pięknej pogody i wakacji. Na Instagramie opublikował film, na którym możemy zobaczyć, że ma talent nie tylko do skoków na skoczni.

Piotr Żyła pokazał, jak odpoczywa podczas wakacji

W ostatnich dniach mogliśmy usłyszeć wiele o życiu prywatnym jednego z najlepszych polskich skoczków, Piotra Żyły. Sportowiec stał się bohaterem serwisów plotkarskich za sprawą kłótni ze swoją byłą żoną, Justyną. Celebrytka i skoczek, których ewidentnie nie łączą przyjazne stosunki, atakowali się nawzajem w mediach społecznościowych, a kobieta posunęła się tak daleko, że groziła nawet obecnej partnerce Piotra Żyły.

Wygląda jednak na to, że nasz reprezentant zdecydował się zakończyć spory i nie wymienia już z byłą żoną kolejnych argumentów. Skoczek uznał, że lepiej będzie, jeśli skoncentruje się na sobie i na wypoczynku, który zdecydowanie mu się należy, nim przystąpi do kolejnych treningów i startów w Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Żyła korzysta z pięknej pogody i pokazał kibicom krótki film, na którym widać, jak spędza czas.

Uwielbiany skoczek zaprezentował nowy talent

Na profilu skoczka w serwisie Instagram ukazało się nagranie, na którym widzimy go podczas wypoczynku nad basenem. Żyła postanowił połączyć pływanie ze skokami i zaprezentował swoim fanom efektowny skok z trampoliny do basenu. Nim wylądował w wodzie, zdołał wykonać dwa salta, które zachwyciły obserwujących jego profil kibiców. Pod postem pojawiły się pochlebne i humorystyczne komentarze.

- Urlop. I znowu we wodzie - napisał Piotr Żyła. Kibice żartowali, że nie przynają mu najwyższej noty za lądowanie, gdyż dopatrzyli się pewnych błędów. Humor jak widać, dopisuje zarówno skoczkowi, jak i jego fanom. Nagranie można zobaczyć tutaj.

Źródło: "Super Express"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News