Piotr Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor - 21 Sierpnia 2020

Justyna Żyła ujawniła mroczną prawdę na temat Piotra Żyły. Słowa o jego traktowaniu własnych dzieci rozwścieczyły fanów

Piotr Żyła miał ostatnio trochę więcej spokoju, choć sam tworzy wokół siebie szum, prowokując kolejnymi zdjęciami z nową partnerką, na których jednak nie widać nigdy jej twarzy. Teraz jednak polski skoczek narciarski znów został zaatakowany przez byłą żonę. Justyna Żyła tym samym wbrew swoim słowom po raz kolejny wyciąga na jaw prywatne sprawy jej i eksmęża.

Piotr Żyła przygotowuje się do zawodów Letniego Grand Prix w Wiśle. Te jednak mogą nie być dla niego całkiem spokojne, chyba, że 33-latek odetnie się całkiem od wszelkich mediów. Jeśli nie, to na reprezentanta Polski znów czeka atak ze strony jego byłej żony.

Piotr Żyła ponownie pod ostrzałem Justyny

Konflikt byłego małżeństwa wybuchł na nowo kilka tygodni temu. Piotr oraz Justyna przerzucali się na wzajem oskarżeniami, wulgarnymi wyzwiskami czy nawet groźbami. Wszystko publikowane było w mediach społecznościowych i pokazywało, że była para nie potrafi porozumieć się ze sobą za zamkniętymi drzwiami. Smutne było to, że byłe małżeństow wciągnęło w konflikt również swoje dzieci.

Gdy wydawało się, że już wszystko zaczęło przycichać, a fani mogli się ekscytować tylko nowymi związkami zarówno Piotra jak i Justyny, to była małżonka skoczka postanowiła znowu ruszyć do ofensywy. Wbrew temu, co wcześniej mówiła, że nie zamierza tych spraw załatwiać publicznie.

Oskarżający wywiad dla "Super Expressu"

W gazecie "Super Express" ukazał się wywiad z Justyną Żyłą, który w pewnym fragmencie skupia się na relacjach skoczka z jego dziećmi, które są pod opieką matki. Piotr Żyła padł ofiarą kolejnych oskarżeń o złe traktowanie swoich pociech. - Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. - stwierdza z wyrzutem Justyna Żyła - Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączyl dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. - podkreśla.

Była małżonka skoczka oskarża go również o to, że jest personalnie atakowana przez niego czy jego znajomych, a on wcale nie chce załagodzić konfliktu. - Nie było żadnych prób, jak można zauważyć, jestem ośmieszana również przez niego, obrażana w sposób bardzo wulgarny przez jego fanów i znajomych na jego profilach w Internecie, bez żadnych prób ukrócenia tych wyzwisk przez eksmęża. Jestem wyzywana pod każdym jego postem słownictwem z rynsztoka, jako matka jego dzieci i była żona. Eksmężowi to nie przeszkadza - powiedziała Justyna Żyła w wywiadzie dla "Super Expressu"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News