Łukasz Kubot
Instagram/magdalenabienkowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 19 Sierpnia 2020

Była miss Polski spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest znany polski sportowiec (FOTO)

Łukasz Kubot i była miss Polski Magdalena Bieńkowska są jedną z najpopularniejszych par polskiego sportu. Tenisista i piękna modelka opublikowali wpis, w którym ogłosili radosną nowinę. Oboje czekają ogromne zmiany!

Na Instagramie Magdaleny Bieńkowskiej znajduje się wiele wspólnych fotografii ze znanym tenisistą. Teraz modelka dodała kolejne zdjęcie, na którym widać jej duży ciążowy brzuszek. Kubot i Bieńkowska zostaną rodzicami po raz pierwszy. W ich rodzinie już niebawem pojawi się nowy członek.

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska zostaną rodzicami

Były deblowy mistrz Wimbledonu i Australian Open i jego piękna narzeczona zapozowali przy oknie w białym pomieszczeniu. Zdjęcie opatrzono krótkim wpisem: "łapiemy wspomnienia". Już niebawem mogą spodziewać się kolejnych pięknych chwil z nowo narodzonym dzieckiem.

Zarówno tenisista, jak i piękna modelka reprezentowali Polskę za granicą. Bieńkowska w 2017 roku reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss World. Modelka pochodzi z Mikołajek, studiuje stosunki międzynarodowe, ma 173 cm wzrostu a jej wymiary to 88-61-90. Kocha tenis i często uprawia go rekreacyjnie. Kubot i Bieńkowska długo ukrywali swój związek, ale Magda towarzyszyła już debliście rok temu, gdy walczył w Nowym Jorku w US Open. Potem w Australii razem powitali 2020 rok.

Łukasz Kubot

Kolejne "dziecko polskiego tenisa"

Tenisowa rodzina powiększy się o kolejnego członka. W ostatnich miesiącach rodzicami zostali Jerzy Janowicz i Marta Domachowska, a niedawno synka urodziła Agnieszka Radwańska, której mężem jest znany trener tenisa Dawid Celt. Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy wielu pięknych chwil.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News