Reprezentacja Polski Guilherme
Tomasz Radzik/East News
Autor Piotr Bernaciak - 1 Kwietnia 2020

Brazylijczyk w reprezentacji Polski? Piłkarz polskiego klubu mógł zagrać w drużynie Nawałki

Reprezentacja Polski nadal korzysta z usług zawodników naturalizowanych. W przeszłości było ich więcej, a obecnie w drużynie pojawia się Thiago Cionek. Okazuje się jednak, że w zespole narodowym mógł wystąpić jeszcze jeden Brazylijczyk.

Reprezentacja Polski w przeszłości bardzo często korzystała z usług piłkarzy naturalizowanych. Wśród nich znalazł się między innymi Roger Guerreiro, który pojawił się w naszej drużynie narodowej jako Brazylijczyk, ale również między innymi Ludovic Obraniak, Damien Perquis i Eugen Polański, czyli piłkarze o polskich korzeniach. Od pewnego czasu w naszej kadrze nie ma jednak zbyt wielu naturalizowanych piłkarzy.

Teraz dowiadujemy się, że w naszej drużynie mógł pojawić się jeszcze jeden naturalizowany piłkarz. Do zespołu Adama Nawałki mógł dołączyć kolejny Brazylijczyk. Jego angaż w zespole przygotowującym się do mistrzostw świata byłby dla polskich kibiców niemałym zaskoczeniem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Wiemy już, kiedy wróci Liga Mistrzów. Takiego terminu nikt nie mógł się spodziewaćWiemy już, kiedy wróci Liga Mistrzów. Takiego terminu nikt nie mógł się spodziewaćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski mogła przyjąć kolejnego Brazylijczyka

Do polskiej drużyny narodowej mógł dołączyć Guilherme. Brazylijczyk występował w Legii Warszawa przez wiele lat i grał na wysokim poziomie i mógł nawet ubiegać się o polskie obywatelstwo. Ostatecznie jednak piłkarz nie zdecydował się na pozostanie w naszym kraju i przeniósł się do Turcji, a teraz jest jedną z prawdziwych gwiazd tamtejszej ligi.

- Wiem, że trener Stanisław Czerczesow spotykał się z Adamem Nawałką, który wyrażał się na mój temat bardzo pozytywnie. Szansa gry w polskiej reprezentacji byłaby świetną rzeczą, ale w tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać - twierdzi Guilherme w wywiadzie dla TVP Sport.

Nie żyje wnuczek legendy Celticu. Policja znalazła jego ciało w kanaleNie żyje wnuczek legendy Celticu. Policja znalazła jego ciało w kanaleCzytaj dalej

Reprezentacja Polski szukała kolejnych wzmocnień

Guilherme z pewnością byłby wzmocnieniem ekipy Adama Nawałki, która przygotowywała się do mundialu w Rosji. Nie od dzisiaj skrzydła są naszym problemem, a kolejny zawodnik o wysokiej jakości na tej pozycji mógłby nieco poprawić sytuację.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające dane z Chin. Po raz pierwszy od początku pandemii ujawnili przypadki bez objawów
  2. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
  4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
  5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
  6. Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów. Już dzisiaj seniorzy otrzymają wypłaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News