Robert Lewandowski
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Maja 2020

Fatalne wieści dla Roberta Lewandowskiego. Polak straci fortunę

Robert Lewandowski w związku z pandemią koronawirusa stracił ogromne pieniądze. Przerwa w grze dużo kosztuje nie tylko kluby, ale i piłkarzy, którzy muszą godzić się na obniżkę pensji. Portal tribuna.com opublikował listę zawodników, którzy najbardziej odczuli cięcia. Polak znalazł się w czołówce zestawienia.

Robert Lewandowski należy do najlepiej opłacanych piłkarzy Bayernu Monachium. Jednak w sytuacji panującej pandemii koronawirusa, nawet on musiał pogodzić się z utratą części zarobków. Jak podał portal tribuna.com, jest to całkiem spora część.

Media obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąMedia obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara


Robert Lewandowski stracił ogromne pieniądze z powodu pandemii

Kilka tygodni temu Robert Lewandowski wraz z małżonką Anną, postanowili włączyć się do walki z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa i przekazali milion euro na pomoc jednoimiennym szpitalu zakaźnym na terenie Polski. Piękny gest kapitana reprezentacji Polski pomógł placówkom w codziennych zmaganiach z chorobą, która dotyka coraz szersze grono ludzi.

“Lewy” zdecydował się wesprzeć finansowo walczących z COVID-19 lekarzy mimo ogromnej obniżki pensji, z jaką spotkał się w ostatnim czasie. Piłkarze Bayernu w kwietniu zdecydowali, że zrezygnują z 20 procent kwot, jakie powinien wypłacić im klub, by pomóc mu w przebrnięciu trudnego czasu wywołanego pandemią. Niemiecki portal tribuna.com podał informację, ile dokłądnie pieniędzy stracili zawodnicy. Lewandowski znalazł się na szczycie zestawienia.

Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnikaZmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnikaCzytaj dalej


Wszyscy zawodnicy Bayernu musieli pogodzić się z obniżką wynagrodzeń

Tylko jeden piłkarz stracił więcej od polskiego napastnika. Philippe Coutinho, którego miesięczna pensja wynosi 2,1 miliona euro, zarobił mniej o 415 tysięcy. Robert Lewandowski, który co miesiąc może liczyć na wypłatę w wysokości 1,3 miliona euro, otrzymał kwotę pomniejszoną o 260 tysięcy.

W “najlepszej” trójce znaleźli się jeszcze ex aequo Thomas Mueller i Manuel Neuer, których pensja 1,25 miliona, została obniżona o 250 tysięcy euro. Pozostali zawodnicy Bayernu również otrzymali pomniejszone adekwatnie pensje. Na przykład Jerome Boateng i Thiago Alcantara zarobili o 200 tysięcy mniej od przyjętego 1 miliona euro, a Lucas Hernandez 215 tysięcy przy pensji 1,1 miliona.

W sumie na inicjatywie piłkarzy, władze monachijskiej ekipy były w stanie do tej pory zaoszczędzić 3 miliony euro.

Źródło: tribuna.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News