Przeprosiny Marcin Gortat
Robert Lewandowski światowa gwiazda
East News
Autor Piotr Bernaciak - 5 Czerwca 2020

Piekielnie mocne słowa światowej gwiazdy o Lewandowskim. "Jak zwierzę"

Robert Lewandowski cieszy się gigantycznym szacunkiem ze strony nie tylko kibiców, ale i piłkarzy z całego świata. Słynny napastnik zyskał uznanie w oczach jednego z topowych zawodników. Postanowił on publicznie wyróżnić kapitana reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski z pewnością może być zaliczany do najlepszych napastników świata. Uważają tak nie tylko kibice Bayernu, którzy wielokrotnie mają okazję do radości po jego bramkach, ale również eksperci i sami koledzy z boiska, którzy dostrzegają, z jak wielkim zawodnikiem mają okazję mierzyć się w trakcie meczów ligowych. Jeden z ligowców zabrał głos w sprawie gry Polaka.

Nie da się ukryć, że piłkarz Bayernu Monachium był pod olbrzymim wrażeniem gry Roberta Lewandowskiego, który w obecnym sezonie gra jak z nut, strzela kolejne gole i jest na dobrej drodze do tego, by sięgnąć po koronę króla strzelców Bundesligi. Jego koledzy z drużyny nie mają wątpliwości, że Robert Lewandowski będzie w tym sezonie bezkonkurencyjny.

Robert Lewandowski radzi sobie wyśmienicie

Javi Martinez ma okazję występować z Robertem Lewandowskim w Bayernie od kilku lat. Doświadczony Hiszpan wciąż przyznaje, że jest pod wrażeniem umiejętności swojego kolegi i nie ma wątpliwości, że to obecnie najlepszy napastnik świata. Z nim w składzie Bayern zawsze spisuje się o niebo lepiej, co nie może w żaden sposób dziwić. Nawet piłkarze drużyny czują się lepiej, mając Lewandowskiego u boku.

- Robert Lewandowski prezentuje najlepszą formę od początku swojej kariery, mam nadzieję, że utrzyma to do sierpnia. Wychodzi mu absolutnie wszystko, jest najlepszym napastnikiem na świecie. Jest jak zwierzę - przyznał Javi Martinez dla hiszpańskiej Marki.

Robert Lewandowski z kolejną pochwałą

Pochwalne głosy dla Roberta Lewandowskiego nie mogą w żaden sposób dziwić w związku z jego dyspozycją w ostatnim czasie. Napastnik prawdopodobnie zostanie królem strzelców i liczy się w grze o miano najlepszego zawodnika Bundesligi w tym sezonie, dlatego możemy spodziewać się kolejnych pochwał dla Polaka.

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News