Wojciech Szczęsny
Instagram Sandra Dziwiszek
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Września 2020

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)

Wojciech Szczęsny od kilku lat pozostaje w szczęśliwym związku ze znaną artystką Mariną Łuczenko-Szczęsną. Jednak nim bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski ustatkował się, był związany z modelką, która robi karierę na wybiegach modowych całego świata. Kobieta cieszy się wielkim zainteresowaniem nie tylko projektantów mody, ale i sportowców, którzy zabiegają o jej względy.

Wojciech Szczęsny odniósł sukces nie tylko w piłce nożnej, ale i życiu prywatnym. Polski bramkarz poślubił Marinę Łuczenko-Szczęsną, z którą ma syna Liama. Nim znany zawodnik znalazł szczęście u boku artystki, spotykał się ze znaną modelką, która ostatnio nawiązała relację z innym sportowcem.

Wojciech Szczęsny niegdyś spotykał się ze znaną modelką

Bramkarz Juventusu Turyn i jego małżonka Marina Łuczenko-Szczęsna tworzą jedną z najpopularniejszych polskich par. Były bramkarz Arsenalu i AS Romy oraz ceniona artystka od dwóch lat mają również syna Liama i wiodą szczęśliwe życie we Włoszech. Ostatnio w mediach jest jednak głośno o byłej partnerce reprezentanta Polski. Wojciech Szczęsny w przeszłości spotykał się z modelką Sandrą Dziwiszek.

Polka wzbudziła zainteresowanie mediów i internautów po tym, gdy okazało się, że skradła serce innego znanego sportowca. 26-latka potwierdziła w rozmowie ze znanym fotografem i dziennikarzem związanym z F1, Kylem Illmanem, że spotyka się z zawodnikiem królowej motorsportu Nicholasem Latifim. Wcześniej zarówno Polka, jak i Kanadyjczyk ukrywali łączące ich uczucie.

Była dziewczyna Szczęsnego uwiodła gwiazdora F1

Sandra Dziwiszek jest związana ze sportem nie tylko za sprawą swoich wyborów miłosnych. W przeszłości kobieta uprawiała skok o tyczce, jednak później zdecydowała się poświęcić pracy modelki, a także ukończyła studia prawnicze. Z Wojciechem Szczęsnym rozstała się w 2010 roku. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie brała między innymi udział w prestiżowym London Fashion Week. 26-latka chętnie publikuje efekty swojej pracy na Instagramie.

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

Źródło: Onet.pl

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News