Zbigniew Boniek dziecko
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 11 Sierpnia 2020

Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)

Zbigniew Boniek należy do wyjątkowo aktywnych użytkowników Twittera. Tym razem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej pochwalił się jednym z najmłodszych członków rodziny. Wielu internautów złożyło prezesowi PZPN gratulacje.

Zbigniew Boniek cieszy się bardzo dużym szacunkiem ze strony polskich internautów, którzy doceniają prezesa za liczne sukcesy na rzecz polskiego futbolu. Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich lat piłka nożna w naszym kraju przeszła gigantyczną przemianę, na czym skorzystała nie tylko reprezentacja seniorska, ale również kluby występujące w najwyższych ligach.

Ostatnio w rodzinie Zbigniewa Bońka pojawił się nowy członek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie stroni od chwalenia się wydarzeniami ze swojego życia, dlatego nie omieszkał podzielić się swoją radością w mediach społecznościowych. Teraz pojawiło się zdjęcie dziecka, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez kibiców i fanów działalności byłego piłkarza Widzewa, Juventusu i Romy.

Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością

Zbigniew Boniek bardzo chętnie udziela się na Twitterze, wdając się w dyskusje nie tylko z dziennikarzami i działaczami, ale także ze zwykłymi kibicami. Niejednokrotnie możemy dzięki temu poznać najnowsze wieści dotyczące polskiej piłki, często nawet jeszcze przed oficjalnymi komunikatami ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem wpis dotyczył jednak życia prywatnego Bońka.

- Ochrzczony Kuba wrócił z kościoła na rowerze - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze, publikując dodatkowo dwa zdjęcia ze swoim wnukiem. Nie da się ukryć, że prezes PZPN doskonale odnajduje się w roli dziadka i jest bardzo dumny ze swojego potomstwa oraz wnucząt.

Zbigniew Boniek nie posiadał się z radości

- Siodełko trochę za nisko, ale bobas wygląda na zadowolonego. Kiedy rowerek na 3 kółkach? - odpowiedział nieoczekiwanie Michał Listkiewicz, były prezes PZPN i aktywny użytkownik Twittera.

Pojawiło się wiele komentarzy ze strony internautów, głos zabrał również Tomasz Lis, który docenił zdjęcie Zbigniewa Bońka z najbliższą rodziną.

Zbigniew Boniek dziecko

(fot. Twitter - Zbigniew Boniek)

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News