Zbigniew Boniek dziecko
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 11 Sierpnia 2020

Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)

Zbigniew Boniek należy do wyjątkowo aktywnych użytkowników Twittera. Tym razem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej pochwalił się jednym z najmłodszych członków rodziny. Wielu internautów złożyło prezesowi PZPN gratulacje.

Zbigniew Boniek cieszy się bardzo dużym szacunkiem ze strony polskich internautów, którzy doceniają prezesa za liczne sukcesy na rzecz polskiego futbolu. Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich lat piłka nożna w naszym kraju przeszła gigantyczną przemianę, na czym skorzystała nie tylko reprezentacja seniorska, ale również kluby występujące w najwyższych ligach.

Ostatnio w rodzinie Zbigniewa Bońka pojawił się nowy członek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie stroni od chwalenia się wydarzeniami ze swojego życia, dlatego nie omieszkał podzielić się swoją radością w mediach społecznościowych. Teraz pojawiło się zdjęcie dziecka, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez kibiców i fanów działalności byłego piłkarza Widzewa, Juventusu i Romy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta
Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdęCzytaj dalej

Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością

Zbigniew Boniek bardzo chętnie udziela się na Twitterze, wdając się w dyskusje nie tylko z dziennikarzami i działaczami, ale także ze zwykłymi kibicami. Niejednokrotnie możemy dzięki temu poznać najnowsze wieści dotyczące polskiej piłki, często nawet jeszcze przed oficjalnymi komunikatami ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem wpis dotyczył jednak życia prywatnego Bońka.

- Ochrzczony Kuba wrócił z kościoła na rowerze - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze, publikując dodatkowo dwa zdjęcia ze swoim wnukiem. Nie da się ukryć, że prezes PZPN doskonale odnajduje się w roli dziadka i jest bardzo dumny ze swojego potomstwa oraz wnucząt.

TVP nagle przekazało Polakom pilną wiadomość. Niestety, kibice piłki nożnej nie będą zadowoleniTVP nagle przekazało Polakom pilną wiadomość. Niestety, kibice piłki nożnej nie będą zadowoleniCzytaj dalej

Zbigniew Boniek nie posiadał się z radości

- Siodełko trochę za nisko, ale bobas wygląda na zadowolonego. Kiedy rowerek na 3 kółkach? - odpowiedział nieoczekiwanie Michał Listkiewicz, były prezes PZPN i aktywny użytkownik Twittera.

Pojawiło się wiele komentarzy ze strony internautów, głos zabrał również Tomasz Lis, który docenił zdjęcie Zbigniewa Bońka z najbliższą rodziną.

Zbigniew Boniek dziecko

(fot. Twitter - Zbigniew Boniek)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News