Agnieszka Radwańska dom
East News
Autor Piotr Bernaciak - 31 Października 2020

Agnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotych

Agnieszka Radwańska postanowiła kilka lat temu pochwalić się posiadłością w Londynie, którą posiada wraz ze swoją siostrą Urszulą. Trzeba przyznać, że robi ona ogromne wrażenie. Mało kto może pozwolić sobie na tak przepiękny dom.

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę kilka lat temu, a obecnie jej następczynią stała się Iga Świątek, która prezentuje się rewelacyjnie w turniejach wielkoszlemowych i zanosi się na to, że będzie mogła pochwalić się równie wielką karierę, jak jej rodaczka.

Pochodząca z Krakowa starsza zawodniczka nie zajmuje się już profesjonalnym tenisem, dlatego może teraz zająć się sprawami, na które wcześniej nie miała czasu. Obecnie kobieta wychowuje synka, który przyszedł na świat niedawno. Jego narodziny z pewnością odmieniły życie kobiety.

Fani dotarli do nagrania przedstawiającego dom należący do Agnieszki Radwańskiej i jej siostry Urszuli. Mieszkanie robi piorunujące wrażenie.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się pięknym domem

Agnieszka Radwańska swoją karierę w organizacji WTA rozpoczęła lata temu, a w czasach swojej świetności była jedną z najlepszych rakiet świata. Wydawało się nawet, że może zostać najlepsza i choć ostatecznie nie była numerem jeden w rankingu, to i tak cieszyła się wielkim szacunkiem.

W czasach, gdy Polka zajmowała wysokie miejsca w turniejach kobiecych na całym świecie, jej popularność w naszym kraju była ogromna. Wszystko przez to, że długo czekaliśmy na sukces polskiej tenisistki. Agnieszka Radwańska stała się osobą, której trudno było nie darzyć sympatią.

Internauci dotarli do nagrania przedstawiającego dom polskiej tenisistki. Lata temu Agnieszka Radwańska wraz ze swoją siostrą Urszulą postanowiła pokazać swoją piękną posiadłość przed kamerami telewizji MTV. Zrobiła ona wielkie wrażenie na widzach.

Dowiedzieliśmy się, że kobieta ma piękną willę w Londynie, w której znajduje się między innymi basen. Cała posiadłość jest wystrojona przepięknie, co bardzo spodobało się fanom. Głośno mówili oni, że Polka zapracowała na swój sukces.

Jak się dowiadujemy, z samych sukcesów na korcie Agnieszka Radwańska zarobiła przynajmniej 6 milionów dolarów. Warto jednak pamiętać o tym, że w tej kwocie nie mieszczą się liczne kontrakty reklamowe, które mogły być warte kolejne miliony. Możemy mówić o ogromnych zarobkach, które pozwoliły na tak piękny dom.

Agnieszka Radwańska ma dom wyglądający jak pałac

Zobacz przepiękny dom Agnieszki Radwańskiej:

Agnieszka Radwańska dom

Agnieszka Radwańska dom

Agnieszka Radwańska dom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News