Canal+
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 6 Lipca 2020

Znany komentator odchodzi z Canal+. "To nie była jego decyzja"

Canal+ podziękował za współpracę jednemu ze swoich najbardziej znanych komentatorów. Jak informuje dyrektor stacji Michał Kołodziejczyk, decyzja o rozwiązaniu umowy z dziennikarzem wyszła ze strony zarządu C+.

Jak podaje serwis internetowy branżowego magazynu "Press", Sergiusz Ryczel, od 2002 roku związany z TVN i TVN 24, odchodzi z redakcji sportowej Canal+. Ze stacją nie rozstał się jednak z własnej inicjatywy.

Wstrząsające wyznanie siostry Dawida Kosteckiego. Jej słowa rzucają nowe światło na sprawę tajemniczej śmierci (WIDEO)Wstrząsające wyznanie siostry Dawida Kosteckiego. Jej słowa rzucają nowe światło na sprawę tajemniczej śmierci (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny incydent podczas treningu. 16-letni piłkarz został trafiony piorunem
  2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje

Canal+ zakończył współpracę z Sergiuszem Ryczelem

- Wolę tego nie komentować. Rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron - mówi w rozmowie z "Press" Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej Canal+, potwierdza, że dziennikarz odchodzi za porozumieniem stron. - To nie była inicjatywa pana Sergiusza - odpowiada, pytany, kto zdecydował o zakończeniu współpracy.

Ryczel pojawił się w telewizji w 2002 roku. Wówczas związał się z TVN i TVN24. W ostatnich latach był zatrudniony w redakcji sportowej Canal+, która przygotowuje serwisy sportowe dla TVN i TVN 24. Był prezenterem i komentatorem żużlowej Ekstraligi.

Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem krajuNie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem krajuCzytaj dalej

Kolejne przetasowania w Canal+

Wcześniej z redakcją sportową C+ rozstali się Gabriel Waliszko oraz Jakub Zborowski. Do komentatorów żużla w Canal+ dołączył natomiast Maciej Moskowicz, który wcześniej pracował w Radiu Zachód z Zielonej Góry.

Kilka lat temu Ryczel wzbudził spore kontrowersje komentarzem meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund a Malagą. Widzowie oskarżali go o stronniczość i przesadne okazywanie emocji. Po tamtym spotkaniu jego pozycja w stacji stopniowo słabła, a Ryczel powoli był odsuwany od relacjonowania najważniejszych wydarzeń.

Źródło: "Press"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie tylko pouczenie, a mandat do 500 zł. Wjazd bez uprawnienia do jednej ze stref może słono kosztować
  2. Wielka Brytania rezygnuje z sieci 5G od chińskiego giganta
  3. Dzika impreza Bayernu po zdobyciu mistrzostwa. Robert Lewandowski bawił się do upadłego
  4. Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem kraju
  5. Dwa gole reprezentanta Polski w Serie A. Został bohaterem meczu, Brzęczek w końcu na niego postawi? (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News