Przeprosiny Marcin Gortat
Wisła Kraków
instagram.com/wislakrakow
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Lutego 2020

Wisła Kraków jak Inter Mediolan i Hertha Berlin. Nieoczekiwane wyróżnienie dla polskiego klubu

Wisła Kraków doznała niespodziewanego wyróżnienia. Drużyna Białej Gwiazdy, która walczy o utrzymanie w Ekstraklasie została wyróżniona przez producentów gry komputerowej, którzy proponują wcielić się w wirtualnego menadżera drużyny z ulicy Reymonta w Krakowie. Przedstawiciel Ekstraklasy znalazł się w tak elitarnym gronie klubów jak Hertha Berlin i Inter Mediolan.

Wisła Kraków jest coraz bliżej utrzymania się w Ekstraklasie. Drużyna z Krakowa, która przez większą część sezonu zmagała się z problemami finansowymi i sportowymi, zaczęła w końcu wygrywać. W dużym stopniu drużynie pomogły transfery, które zaczynają wpływać na poprawę grę drużyny. Poprawiającą się sytuację polskiej drużyny odnotował popularny producent gier komputerowych i Wisła - nieoczekiwanie- znalazła się w gronie tak poważanych drużyn, jak Hertha Berlin, Inter Mediolan, czy AC Milan.

Wisła Kraków wyróżniana przez znaną firmę. Producenci gry zachęcają do gry "Białą Gwiazdą"

Zdaniem producentów Football Managera, a więc jednej z najbardziej popularnych gier komputerowych na świecie, fani produkcji powinni zainteresować się objęciem sterów "Białej Gwiazdy". Wszystko dzięki transferom, jakie przeprowadziła Biała Gwiazda, a także jej obecnej sytuacji ligowej. Producenci z SEGI przekonują, że wybranie przedstawiciela Ekstraklasy może zaowocować wielkimi emocjami przed komputerem. Przypomnijmy, że ta produkcja umożliwia wcielenie się w menadżera zespołu.

- Wisła to jedna z historycznych potęg polskiej ligi. Klub zdobył do tej pory 14 tytułów. Jednak w tym sezonie wpadli w spiralę 10 ligowych porażek z rzędu. Teraz Wisła walczy o przywrócenie stabilności. I robie to razem z legendą Borussii Dortmund, Jakubem Błaszczykowskim na czele. W kolejnych sezonach będą chcieli osiągnąć coś większego - oceniają klub z Krakowa pracownicy Segi.

Wisła wśród uznanych marek

Drużyna z Krakowa dzięki uznaniu ze strony pracowników Segi znalazła się w gronie takich potęg europejskiej piłki jak Inter i Hertha Berlin. Pełna lista klubów jest jednak o wiele ciekawsza.

- Zimowa aktualizacja FM20 niesie ze sobą nowe oceny zawodników, transfery i zmiany menedżerskie. Po wielu aktualizacjach i odmienionych składach wymyśliliśmy dziesięć potencjalnych pomysłów na prowadzenie klubu : Borussia Dortmund, Inter Mediolan, Bayer Leverkusen, Swansea City, AC Milan, Lille, Sunderland, Hertha Berlin, Morecambe oraz Wisła Kraków - czytamy na stronie internetowej produkcji.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News