Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Grudnia 2020

Wielka radość w rodzinie Adama Małysza. Legenda przekazała fanom wspaniałą nowinę

Adam Małysz przekazał Polakom wspaniałą wiadomość na temat swojego życia prywatnego. W jednym z najnowszych wywiadów, jakich udzielił dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego, zdradził, że już  wkrótce w jego rodzinie dojdzie do wspaniałego wydarzenia. Fani legendarnego skoczka czekali na te wieści już od dawna. 

  • Adam Małysz rozpoczął kolejny sezon w roli dyrektora polskiej kadry skoczków
  • “Orzeł z Wisły” to jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski
  • Małysz przekazał kibicom wspaniałą wiadomość na temat swojego życia prywatnego

Adam Małysz postanowił wypowiedzieć się na temat swojego życia prywatnego i rodziny. “Orzeł z Wisły” w wywiadzie udzielonym dla gazety ‘Świat i Ludzie” przekazał zaskakującą informację. Już wkrótce rodzina Małyszów będzie wspólnie świętować.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Adam Małysz przekazał fanom fantastyczną nowinę

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpędza się z każdym kolejnym weekendem, więc dyrektor naszej kadry skoczków Adam Małysz ma pełne ręce roboty. Ulubieniec Polaków znalazł jednak także chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami o swoim życiu poza pracą.

W najnowszym wywiadzie dla gazety ‘Świat i Ludzie” Małysz wypowiedział się na temat swojej rodziny. Zdradził swoim fanom, że już niedługo w gronie bliskich będzie świętował wielkie wydarzenie. Wszystko za sprawą jego córki.

Adam Małysz potwierdził, że jego córka Karolina wkrótce wyjdzie za mąż. 23-latka w ubiegłym roku zaręczyła się, a teraz planuje ślub. Dumny tata zdradził także co nieco o swoim przyszłym zięciu.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - powiedział czterokrotny triumfator Pucharu Świata.

O narzeczonym Karoliny Małysz nie wiadomo zbyt wiele. Para poznała się jeszcze w czasach szkoły i od wielu lat są ze sobą szczęśliwi. Mężczyzna o imieniu Kamil również pochodzi z Wisły.

Wiadomo, że podobnie jak Adam Małysz jest związany ze sportem. Nie uprawia jednak narciarstwa, a jeżdzi w wyścigach motocykli enduro. W mediach społecznościowych Karoliny Małysz można zobaczyć mnóstw wspólnych zdjęć zakochanej pary.

Karolina Małysz zaręczyła się i planuje ślub

Córka Adama Małysza i jej partner zaręczyli się w kwietniu ubiegłego roku. O wszystkim Karolina Małysz opowiedziała w mediach społecznościowych. Zwykle szczegóły swojego życia prywatnego trzyma w tajemnicy.

Karolina Małysz w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. W sieci uznaniem cieszyły się jej prace artystyczne. 23-latka opublikowała zdjęcie przedstawiające jej dzieła dotyczące makijażu artystycznego. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko 17 tysięcy osób.

Adam Małysz

Fot: Instagram Karolina Małysz

Źródło: "Świat i Ludzie"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News