Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Grudnia 2020

Wielka radość w rodzinie Adama Małysza. Legenda przekazała fanom wspaniałą nowinę

Adam Małysz przekazał Polakom wspaniałą wiadomość na temat swojego życia prywatnego. W jednym z najnowszych wywiadów, jakich udzielił dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego, zdradził, że już  wkrótce w jego rodzinie dojdzie do wspaniałego wydarzenia. Fani legendarnego skoczka czekali na te wieści już od dawna. 

  • Adam Małysz rozpoczął kolejny sezon w roli dyrektora polskiej kadry skoczków
  • “Orzeł z Wisły” to jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski
  • Małysz przekazał kibicom wspaniałą wiadomość na temat swojego życia prywatnego

Adam Małysz postanowił wypowiedzieć się na temat swojego życia prywatnego i rodziny. “Orzeł z Wisły” w wywiadzie udzielonym dla gazety ‘Świat i Ludzie” przekazał zaskakującą informację. Już wkrótce rodzina Małyszów będzie wspólnie świętować.

Pilny apel Justyny Kowalczyk. Gwiazda prosi o pomoc, sprawa jest bardzo ważnaPilny apel Justyny Kowalczyk. Gwiazda prosi o pomoc, sprawa jest bardzo ważnaCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Adam Małysz przekazał fanom fantastyczną nowinę

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpędza się z każdym kolejnym weekendem, więc dyrektor naszej kadry skoczków Adam Małysz ma pełne ręce roboty. Ulubieniec Polaków znalazł jednak także chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami o swoim życiu poza pracą.

W najnowszym wywiadzie dla gazety ‘Świat i Ludzie” Małysz wypowiedział się na temat swojej rodziny. Zdradził swoim fanom, że już niedługo w gronie bliskich będzie świętował wielkie wydarzenie. Wszystko za sprawą jego córki.

Adam Małysz potwierdził, że jego córka Karolina wkrótce wyjdzie za mąż. 23-latka w ubiegłym roku zaręczyła się, a teraz planuje ślub. Dumny tata zdradził także co nieco o swoim przyszłym zięciu.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - powiedział czterokrotny triumfator Pucharu Świata.

O narzeczonym Karoliny Małysz nie wiadomo zbyt wiele. Para poznała się jeszcze w czasach szkoły i od wielu lat są ze sobą szczęśliwi. Mężczyzna o imieniu Kamil również pochodzi z Wisły.

Wiadomo, że podobnie jak Adam Małysz jest związany ze sportem. Nie uprawia jednak narciarstwa, a jeżdzi w wyścigach motocykli enduro. W mediach społecznościowych Karoliny Małysz można zobaczyć mnóstw wspólnych zdjęć zakochanej pary.

Zapadła decyzja ws. Turnieju Czterech Skoczni. Potwierdził się czarny scenariuszZapadła decyzja ws. Turnieju Czterech Skoczni. Potwierdził się czarny scenariuszCzytaj dalej


Karolina Małysz zaręczyła się i planuje ślub

Córka Adama Małysza i jej partner zaręczyli się w kwietniu ubiegłego roku. O wszystkim Karolina Małysz opowiedziała w mediach społecznościowych. Zwykle szczegóły swojego życia prywatnego trzyma w tajemnicy.

Karolina Małysz w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. W sieci uznaniem cieszyły się jej prace artystyczne. 23-latka opublikowała zdjęcie przedstawiające jej dzieła dotyczące makijażu artystycznego. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko 17 tysięcy osób.

Adam Małysz

Fot: Instagram Karolina Małysz

Źródło: "Świat i Ludzie"

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News