Adam Małysz sytuacja Japonia
Instagram - Adam Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 3 Marca 2020

W drodze na zawody Adama Małysza zatrzymała kobieta. Przez rzecz, którą jej zrobił wryło ją w ziemię

Adam Małysz przez lata osiągał ogromne sukcesy na światowych skoczniach. Jedna z imprez wywołała u niego jednak wyjątkowe emocje. O wszystkim dowiedzieliśmy się jednak dopiero po wielu latach.

Adam Małysz przed laty był zdecydowanie najpopularniejszym polskim sportowcem na świecie. W pewnym momencie wszyscy fani sportów zimowych kojarzyli naszego zawodnika z licznymi sukcesami na arenie międzynarodowej, które regularnie odnosił. Z czasem wręcz spowszedniały one polskim kibicom, którzy przyzwyczaili się do cotygodniowych wiadomości o triumfie Polaka.

Teraz dowiadujemy się o zabawnej sytuacji, jaka przytrafiła się naszemu reprezentantowi przed wieloma laty na jednej ze skoczni. Wówczas był on faworytem do kolejnego triumfu i mogliśmy spodziewać się, że zaliczy zwycięstwo, jednak mało brakowało, a wcale nie mógłby wystartować w zawodach.

T. Lewandowski w wymownych słowach o polskim sporcie. T. Lewandowski w wymownych słowach o polskim sporcie. "Koronawirus już dawno dopadł związek! Stałem się wrakiem"Czytaj dalej

Adam Małysz mógł zaliczyć ogromną wpadkę

Adam Małysz miał wziąć udział w zawodach w Japonii, jednak jak opowiada ówczesny fizjoterapeuta kadry Rafał Kot mało brakowało, a wcale nie rozpocząłby konkursu. Okazuje się bowiem, że zapomniał on zabrać z hotelu wymaganej akredytacji. Wszyscy zdawali sobie sprawę ze skrupulatnego podejścia Japończyków do przepisów, dlatego wydawało się, że nie ma szans na start Polaka.

- Patrzymy: wszyscy zawodnicy wychodzą z autobusu i przechodzą przez bramkę, przy której stoi starsza Japonka. Kobieta każdego zatrzymuje, bierze jego akredytację, przysuwa sobie przed oczy, dokładnie ogląda i dopiero przepuszcza, mówiąc "ok". Myśmy już nie wiedzieli co zrobić, baliśmy się, że obrócić nie zdążymy. I wtedy Adam nas zaskoczył. Podszedł do tej Japonki, złapał akredytację, którą miała na szyi, przysunął sobie pod oczy, popatrzył, powiedział "ok" i poszedł. A kobieta stała jak zamurowana - opowiada dla Sport.pl Rafał Kot.

Mocny komentarz Kamila Stocha. Skoczek porównał polską kadrę do LiverpooluMocny komentarz Kamila Stocha. Skoczek porównał polską kadrę do LiverpooluCzytaj dalej

Adam Małysz uniknął kompromitacji

Na szczęście udało się uniknąć pośmiewiska, a dziś Polak może wspominać całą sytuację jedynie z uśmiechem na ustach. W tamtym momencie z pewnością nie było mu jednak do śmiechu, bo przez głupi błąd mogło dojść do koszmarnej i kosztownej wpadki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News