Adam Małysz apel
ANDRZEJ LANGE/East News
Autor Łukasz Kowalski - 7 Sierpnia 2020

Adam Małysz walczy z głupotą Polaków. Mocny apel naszego mistrza (WIDEO)

Adam Małysz w ostatnich tygodniach jest jednym z największych bohaterów mediów. Pod koniec czerwca były skoczek poinformował, że wykryto u niego koronawirusa. Teraz Małysz wziął udział w specjalnej akcji społecznej. Polak zwrócił się ze specjalnym apelem do swoich rodaków.

Adam Małysz w ostatnich tygodniach jest jednym z największych bohaterów polskich mediów. Polak pod koniec czerwca poinformował, że badania wykazały i niego zakażenie koronawirusem. Były skoczek po niemal trzech tygodniach spędzonych na kwarantannie poinformował, że pokonał chorobę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Bawili się nad polskim morzem. Wrócili do domu i wykryto zakażenie
Nowe informacje w sprawie Fabio Jakobsena. Wiadomości prosto ze szpitala, chodzi o śpiączkęNowe informacje w sprawie Fabio Jakobsena. Wiadomości prosto ze szpitala, chodzi o śpiączkęCzytaj dalej

Adam Małysz z ważnym apelem do Polaków

Od tamtego czasu Małysz udzielił wielu wywiadów, w których opowiedział o swoich przeżyciach związanych z chorobą. Wielokrotnie apelował do Polaków, aby nie lekceważyli pandemii koronawirusa i stosowali się do zaleceń wprowadzonych przez władze. - [...] pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać - napisał pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Były mistrz świata w skokach narciarskich w kilku wypowiedziach opowiedział o tym, co przeżywał w trakcie kwarantanny. Orzeł z Wisły powiedział, że choroba miała największy wpływ na jego kondycję psychiczną. Czterokrotny medalista olimpijski zdradził, że bardzo się stresował tym, że mógł kogoś zarazić.

- Objawy, które odczuwałem to jedno, ale sama odpowiedzialność za innych to drugie. Bałem się, że mogłem kogoś zarazić. Wszyscy mnie uspokajali, że na pewno do tego nie doszło, ale przecież mam wielu bliskich, babcię w leciwym wieku. [...] Wiem, że pewnie przesadzałem ze swoimi obawami, ale świadomość i psychika tak właśnie działają - opowiedział Małysz w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętająNie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętająCzytaj dalej

Małysz wziął udział w kampanii społecznej

Teraz Małysz wziął udział w kolejnej kampanii społecznej, która ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Tym razem jednak dotyczy to kwestii bezpieczeństwa na drodze. Były skoczek narciarski wziął udział w akcji policjantów ze śląskiej drogówki "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka". Małysz opowiedział o groźnej sytuacji w obszarze zabudowanym.

- Obszar zabudowany, jedziemy sobie pięćdziesiąteczką... Nie no, proszę państwa, styl tej dwójki, jazda tej dwójki naprawdę mnie nie przekonuje. Obszar zabudowany, podwójna ciągła. W pobliżu mogą pojawić się piesi czy też rowerzyści i co wtedy? - analizuje Małysz na nagraniu opublikowanym przez śląską policję.

Na końcu nagrania znalazł się ważny apel czterokrotnego medalisty olimpijskiego do Polaków. - Zastanówmy się dwa razy zanim zrobimy taką głupotę. Nie tylko chodzi o nas, ale i o innych - zaznaczył Adam Małysz w swoim apelu. Wcześniej udział w kampanii wzięli m.in: kierwcy rajdowi Jakub Przygoński i Kajetan Kajetanowicz oraz mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś wchodzi zakaz działalności dla grupy Polaków. Maseczki obowiązkowe nawet na ulicy
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Największa gwiazda Ekstraklasy podjęła decyzję ws. odejścia z Polski. Kibice czekali na wiadomość, klub wydał oświadczenie
  4. Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)
  5. Polskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieści
  6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News