Adam Małysz
Instagram.com/adammalyszofficial
Autor Piotr Mika - 8 Września 2020

Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?

Adam Małysz musiał zmierzyć się niedawno z trudną sytuacją. Polski mistrz musiał stanąć w obliczu konfliktu dwóch bliskich mu osób - kolegi reprezentacji Polski Piotra Żyły oraz jego żony, a kuzynki Małysza, Justyny Żyły. Legenda polskich skoków skomentowała również to, że Justyna zdecydowała się na sesję w Playboyu.

Adam Małysz to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Nic dziwnego, że w momencie, gdy małżeństwo Żyłów rozpadało się, wiele osób chciało poznać jego opinię na ten temat. Małysz jest blisko związany z obojgiem, co tym bardziej musiało być dla niego trudno. Działacz PZN był również pytany o to, co myśli o nagiej sesji Justyny Żyły.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
Robert Lewandowski wyjął z portfela fortunę. O takim bogactwie można wyłącznie śnić, niesamowiteRobert Lewandowski wyjął z portfela fortunę. O takim bogactwie można wyłącznie śnić, niesamowiteCzytaj dalej

Adam Małysz wypowiada się na temat małżeństwa Żyłów

Były polski skoczek przez lata zbudował sobie niezwykłą popularność wśród polskich fanów. Nawet po zakończeniu kariery jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków, co sprawia, że często jest proszony o wywiad.

W 2018 roku okazało się, że Piotr i Justyna Żyła po latach małżeństwa rozstają się. Dla Adama to musiał być coś, ponieważ Piotr to jego kolega, natomiast Justyna jest jego kuzynką. Oczywiście polski mistrz został zapytany o całą sytuację. - Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi - odpowiadał wtedy Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićTak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićCzytaj dalej

Co Małysz myśli o sesji swojej kuzynki dla Playboya?

Nie zabrakło pytań o zdanie Małysza na temat sesji zdjęciowej Justyny Żyły. Kobieta biorąc w niej udział przyznała, że była to dla niej przygoda życia, jak również, że chciała przypomnieć byłemu mężowi co stracił. Co zatem polski mistrz powiedział o rozbieranej sesji swojej kuzynki? - Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze, czy źle - mówił wymijająco Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniędzy zza granicy nie przywieziesz już tak dużo jak wcześniej. Polacy polegną w walce z podatkami
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News