Adam Małysz Dom
Instagram - Adam Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Adam Małysz pochwalił się swoim niesamowitym domem. Tak mieszka nasz mistrz (FOTO)

Adam Małysz postanowił opublikować na Facebooku filmik przedstawiający jego dom, który od razu zrobił wrażenie na kibicach. Nagranie cieszy się sporą popularnością wśród internautów. Trzeba przyznać, że ten widok robi spore wrażenie.

Adam Małysz stosuje się do zaleceń specjalistów i również spędza czas w swoim domu w trudnym czasie, w jakim obecnie się wszyscy znajdujemy. Koronawirus dotyka zarówno kibiców, jak i sportowców, co sprawia, że każdy z nas izoluje się i stara się przeczekać trudne chwile jedynie w towarzystwie najbliższych. Nasz mistrz zdecydował się pokazać, co robi w wolnym czasie.

Fani z całej Polski mieli w końcu okazję zobaczyć dom naszego mistrza. Nie da się ukryć, że jego posiadłość robi wrażenie, zwłaszcza że została wybudowana w bardzo nowoczesnym stylu. Były najlepszy polski skoczek z pewnością mógł pozwolić sobie na dom, który może zachwycać.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Świąteczne zakupy w czasie pandemii. Trzeba o tym pamiętać
Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaNie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Adam Małysz pochwalił się swoim domem

Adam Małysz oficjalnie zakończył kwarantannę po pobycie w Norwegii na ostatnich zawodach Pucharu Świata, ale wciąż przebywa w domu. Polski były skoczek postanowił pochwalić się porządkami przed świętami Wielkiej Nocy, jednocześnie robiąc to z niemałym rozmachem. Zwykłe mycie okien wywołało spore zaskoczenie ze strony fanów.

Wszystko przez to, że w przypadku Adama Małysza mycie okien musi odbywać się z pomocą specjalnego rusztowania. Jego dom jest zbudowany w taki sposób, że umycie wszystkich okien od zewnętrznej strony to zadanie wręcz karkołomne, dlatego nasz mistrz musiał użyć wyjątkowych środków.

Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomośćLegia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomośćCzytaj dalej

Adam Małysz zachwycił fanów

ZOBACZ DOM ADAMA MAŁYSZA:

Adam Małysz dom

(fot. Facebook)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News