Adam Małysz Apel
Facebook - Adam Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 14 Marca 2020

Adam Małysz przekazał pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo poważna

Adam Małysz wrócił niedawno z Norwegii, gdzie obserwował ostatnie zawody Pucharu Świata. Legenda przekazała Polakom ważny apel po zawodach w Trondheim. Jego słowa mogą dotrzeć do dziesiątek tysięcy osób.

Adam Małysz niewątpliwie wciąż jest dla wielu osób idolem i wzorem dla naśladowania. Nasz legendarny skoczek zakończył swoją bogatą w sukcesy karierę już wiele lat temu, jednak mimo wszystko wciąż cieszy się on ogromnym szacunkiem i każda jego wypowiedź jest szeroko komentowana za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz internetu.

Teraz dyrektor naszej kadry narodowej wrócił z Norwegii, gdzie Polacy przebywali na konkursie Pucharu Świata w Trondheim. Po powrocie postanowił zamieścić bardzo ważny wpis na Facebooku, który w dzisiejszych czasach powinien zainteresować każdego Polaka.

Polscy skoczkowie nominowani do prestiżowego tytułu. Wszystko zależy od kibiców, trwa głosowaniePolscy skoczkowie nominowani do prestiżowego tytułu. Wszystko zależy od kibiców, trwa głosowanieCzytaj dalej

Adam Małysz przekazał ważny apel

Po powrocie do ojczyzny Adam Małysz musi poddać się 14-dniowej kwarantannie. Takie zasady obowiązują każdego, kto wraca do Polski z innego kraju, w którym panuje epidemia koronawirusa. Nasz legendarny skoczek postanowił podzielić się zdjęciem przedstawiającym czas kwarantanny spędzany w domu, dodając do niego bardzo ważny apel, który powinni przeczytać wszyscy.

- Po powrocie z Norwegii muszę odbyć 14-dniową kwarantannę domową. I nie łamię jej zasad - nie wychodzę z domu, by nie narażać innych. Was też, a szczególnie młode osoby, proszę o odpowiedzialne zachowanie. Ograniczcie do minimum przebywanie poza domem, kontakty z ludźmi spoza najbliższej rodziny. Wymaga tego trudny okres, z jakim musimy się zmierzyć. Nie jestem panikarzem, lecz sprawy wyglądają na tyle poważnie, że warto trochę się poświęcić. Dla dobra nas wszystkich - napisał na Facebooku Adam Małysz.

Polski talent rozchwytywany przez kultowy klub. Transfer do LaLiga coraz bliżejPolski talent rozchwytywany przez kultowy klub. Transfer do LaLiga coraz bliżejCzytaj dalej

Adam Małysz musi zostać w domu

Adam Małysz wprost zachęca wszystkich tych, którzy wrócili lub wracają do Polski, by poddać się 14-dniowej kwarantannie i narażać pozostałych osób na zarażenie się koronawirusem, który zaczyna zbierać śmiertelne żniwo. Jego wpis spotkał się z bardzo miłym przyjęciem ze strony fanów, którzy pochwalili jego działanie na rzecz poprawy sytuacji społecznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News