Adam Małysz rodzina
YouTube - TVP
Autor Piotr Bernaciak - 17 Września 2020

Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę

Adam Małysz już od niemalże dziesięciu lat nie pojawia się na światowych skoczniach jako zawodnik, jednak wciąż udziela się w mediach. Na jaw wychodzą również niespotykane wcześniej ciekawostki na temat naszego mistrza. Jedna z nich wywołała wyjątkowe zainteresowanie ze strony Polaków.

Adam Małysz wciąż aktywnie udziela się przy reprezentacji Polski w skokach narciarskich jako jeden z dyrektorów PZN, jednak jest darzony wyjątkowym szacunkiem nie tylko przez obecnych zawodników, ale i przez kibiców. Fani wciąż pamiętają, jak lata temu Orzeł z Wisły dawał im tyle radości, pokazując, że Polak może być najlepszym skoczkiem na świecie.

Polacy długo czekali na sportowca, który będzie odnosił tak wielkie sukcesy, jak właśnie Adam Małysz. Dziś nie jest on już aktywnym sportowcem, lecz raz na jakiś czas dowiadujemy się ciekawych informacji dotyczących jego życia. Wynika to oczywiście z tego, że Małysz dalej jest idolem wielu milionów Polaków, którzy pamiętają jego znakomite występy sprzed lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Chciał tylko przesunąć trochę meble w mieszkaniu. W nodze od stołu znalazł niezwykle cenny skarb
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Kiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendęKiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Adam Małysz jest spokrewniony z legendą

Adam Małysz swoje pierwsze kroki w Pucharze Świata stawiał pod koniec ubiegłego tysiąclecia, stając się niemalże z miejsca jednym z najlepszych polskich sportowców. Bardzo szybko zaczął osiągać pierwsze sukcesy, a po kilku latach znała go już cała Polska. Wiele osób nie potrafiło uwierzyć w to, że jedna osoba jest w stanie tak wpłynąć na renomę i popularność danej dyscypliny.

Mało kto wie o tym, że w przeszłości Adam Małysz miał okazję współpracować z jedną z prawdziwych legend w polskich skokach narciarskich. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jego dziadkiem jest Jan Szturc - legenda polskiego sportu, były skoczek i trener pierwszej reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Małysz miał okazję współpracować z wybitnym specjalistą, który jednocześnie był jego dziadkiem.

Kamil Stoch zdradził swoją wielką tajemnicę. Dostał żółtą kartkę przez wyjście na randkę, nie było innej opcjiKamil Stoch zdradził swoją wielką tajemnicę. Dostał żółtą kartkę przez wyjście na randkę, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Adam Małysz nie wspominał o swoich powiązaniach rodzinnych

Informacje o rodzinie Adama Małysza podał portal cozadzien.pl, a ci, którzy do nich dotarli, nie kryli zaskoczenia. Nie da się ukryć, że niewielu sportowców może w swojej karierze współpracować ze swoją rodziną. Zwłaszcza na najwyższym szczeblu, a właśnie na tym przez lata był właśnie Adam Małysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzą kolejne zmiany w segregacji śmieci. System może się zmienić nie do poznania
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News