Adam Małysz
YouTube SkaczemyPL
Autor Piotr Mika - 20 Października 2020

Adam Małysz pławi się w niesamowitych luksusach. Posiadłość za miliony, zwykły Polak mógłby tylko pomarzyć

Adam Małysz jest niekwestionowaną legendą polskich skoków narciarskich. Mimo że już od wielu lat nie startuje on w zawodach, to wciąż jest niezwykle popularną i szanowaną osobowością. Polski mistrz przez wiele lat kariery zarobił również wielkie pieniądze, a część z nich przeznaczył na budowę niezwykle luksusowej posiadłości w swojej rodzinnej Wiśle.

Adam Małysz przez wiele lat występowania na skoczniach całego świata w najważniejszych turniejach zarobił ogromną sumę pieniędzy. Duże wpływy zapewniły mu także umowy ze sponsorami takimi jak "Red Bull". Polak dzięki temu mógł pozwolić sobie na wybudowanie wspaniałego domu.

DZISIAJ GRZEJE:

Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Fani oszaleli, odkryła swoje ciało w sieci (FOTO)Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Fani oszaleli, odkryła swoje ciało w sieci (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz cieszy się luksusem i spokojem

Nie da się opisać tego, jak wiele dla Polaków znaczyły sukcesy "Orła z Wisły". Adam Małysz gromadził przed telewizorami miliony widzów, a jego sukcesy były czymś, co napawało dumą rodaków. Ostatecznie, po wielu latach, stał się on jednym z największych zawodników w historii skoków narciarskich oraz jednym z najważniejszych sportowców w Polsce.

Po zakończeniu kariery Adam Małysz starał się spełniać marzenia, które były poza jego zasięgiem, gdy regularnie występował na skoczni. Polak brał udział w rajdach samochodowych i z powodzeniem startował w niezwykle prestiżowym Rajdzie Dakar. Później "Orzeł z Wisły" postanowił znów zająć się skokami, jednak teraz już jako dyrektor w PZN.

Legendarny skoczek postanowił również stworzyć dla siebie i swojej rodziny wyjątkowe miejsce, takie, w którym będzie mógł spokojnie cieszyć się życiem po zakończeniu kariery sportowej i odetchnąć z dala od problemów, jakimi musi zajmować się w PZN. Mimo że Adam Małysz ceni sobie prywatność, to o jego posiadłości mogliśmy się już trochę dowiedzieć.

Grabowski zrobił jedną rzecz po śmierci Gnatowskiego. Grabowski zrobił jedną rzecz po śmierci Gnatowskiego. "Ferdek" rozpaczliwie pożegnał "Boczka", wielkiego fana futboluCzytaj dalej

Uznany sportowiec cieszy się spokojem w rodzinnym mieście

Adam Małysz postanowił wybudować sobie wspaniały dom w swojej rodzinnej Wiśle. Koszt jego budowy wynosił około 2 mln złotych, więc zwykły raczej nie mógłby sobie na coś takiego pozwolić. "Orzeł z Wisły" przyznaje, że cieszy go przede wszystkim spokój, jakim może cieszyć się na tarasie i ogrodzonym podwórzu.

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - zdradził kilka lat temu Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądze
  2. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News