Adam Małysz Kamil Stoch wojsko policja
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 22 Maja 2020

Kamil Stoch pójdzie do wojska? Adam Małysz zdradził zadziwiający plan dla polskich skoczków

Adam Małysz dość sensacyjnie zdradził informację na temat tego, co robić ma w najbliższym czasie Kamil Stoch. Okazuje się, że nasz skoczek może pójść w zupełnie niespodziewanym kierunku. Tego typu informacji nie spodziewał się w zasadzie nikt.

Adam Małysz postanowił udzielić wywiadu, w którym dowiedzieliśmy się kilku bardzo interesujących rzeczy dotyczących tego, co dzieje się u naszych skoczków. Wiemy między innymi, że niebawem powinno im się udać wznowić treningi, które mają przygotować ich do Letniego Grand Prix, a następnie do zimowego Pucharu Świata. Są jednak również inne plany.

Jak przekonuje legenda polskiego sportu, w trakcie pandemii nasi zawodnicy są w zasadzie pozbawieni możliwości zarobku, w związku z czym przygotowywane są dla nich specjalne możliwości. Adam Małysz nie wyklucza, że Kamil Stoch, Piotr Żyła czy Dawid Kubacki pójdą do wojska lub rozpoczną pracę w policji, co byłoby dla nich zupełnie nowym doświadczeniem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Oto najszybszy piłkarz Ekstraklasy. Wiele osób nie kryje zaskoczenia, statystyki mówią jasnoOto najszybszy piłkarz Ekstraklasy. Wiele osób nie kryje zaskoczenia, statystyki mówią jasnoCzytaj dalej

Adam Małysz zadziwił swoją wypowiedzią

- Lepszym systemem od stypendiów byłoby stworzenie programu podobnego do funkcjonującego w Niemczech czy Austrii, gdzie skoczkowie należą do klubów policyjnych, wojskowych czy celnych. Zawodnicy mogą przechodzić szkolenia poza sezonem, bądź pracować w tym zawodzie, a do tego mieć zapewnioną pensję. Będziemy próbowali wdrożyć to w Polsce - powiedział Adam Małysz w programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Wygląda na to, że dyrektor kadry PZN stara się o wprowadzenie specjalnego systemu, który mógłby umożliwić naszym skoczkom pracę między innymi w policji lub w wojsku. Kibice głośno twierdzą, że trudno im wyobrazić sobie sportowców znanych ze świetnych występów pracujących w takich okolicznościach, lecz pandemia doprowadziła do tego, że jest to możliwe.

Finał LE jednak poza Gdańskiem? UEFA chce dokonać zmian, Polska może ucierpiećFinał LE jednak poza Gdańskiem? UEFA chce dokonać zmian, Polska może ucierpiećCzytaj dalej

Adam Małysz zamierza doprowadzić do zmian

Nie wiadomo, kiedy skoczkowie mogliby rozpocząć pracę w takim formacie, bowiem z pewnością kolidowałoby to w pewnym stopniu z przygotowaniami do Letniego Grand Prix. Problem w tym, że wciąż nie wiadomo, czy zawody te odbędą się zgodnie z planem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne ograniczenie w Polsce zniesione. Zaskakująca decyzja i ogromna ulga wielu Polaków
  2. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Kwota wolna od podatku 2020. Próg uległ zmianie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News